6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар відновив зв’язок у 10 звільнених населених пунктах Херсонської області
Київстар відновив зв’язок у 10 звільнених населених пунктах Херсонської області, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар відновив зв’язок у 10 звільнених населених пунктах Херсонської області

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
13 Жовтня 2022

Співробітники національного телеком оператора активно відновлюють роботу мереж мобільного зв’язку в звільнених від окупантів населених пунктах Херсонської області. Так нещодавно мобільний зв’язок Київстар з’явився у населених пунктах Високопілля, Нововоронцовка, Миколаївка, Нововоскресенка, Золота Балка, Кочубеївка, Біла Криниця, Нововасилівка, Гаврилівка, Первомаївка на Херсонщині.

Абоненти Київстар у звільнених населених пунктах можуть одразу користуватись послугами мобільного зв’язку, оскільки телеком оператор зберігав за ними їх мобільні номери і кошти на рахунках. Компанія надає абонентам у звільнених населених пунктах пакет допомоги: безкоштовні дзвінки у мережі, пакети безкоштовних мегабайтів та хвилини дзвінків на інші мережі.
 
Щодня телеком інженери Київстару працюють на деокупованих територіях, відбудовуючи базові станції, а також покращують роботу мережі по всій Україні. Завдяки їх зусиллям 93% мережі національного телеком оператора працює у звичному режимі. Так, за 8 місяців 2022 року спеціалісти компанії збудували 302 нових базових станцій мобільного зв’язку, а також оновили та модернізували 5,5 тисяч працюючих базових станцій.
 
У 2022 році національний телеком оператор інвестував у будівництво та розвиток телеком інфраструктури в Україні майже 1,7 мільярдів гривень.
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.