6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар відновив зв’язок у ряді звільнених населених пунктів Донеччини і Харківщини
Київстар відновив зв’язок у ряді звільнених населених пунктів Донеччини і Харківщини, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар відновив зв’язок у ряді звільнених населених пунктів Донеччини і Харківщини

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
27 Жовтня 2022

Національний телеком оператор продовжує відновлювати мобільний зв’язок у східних регіонах України. Нещодавно співробітники компанії відбудували базові станції у звільнених селах Гостре та Курахівка Донецької області, а також Кіндрашівка, Борова та Вільча Харківської області.

Мобільний зв’язок Київстар у цих населених пунктах вже працює і місцеві мешканці можуть безперешкодно телефонувати рідним і близьким, користуватись інтернетом, дізнаватись новини і отримувати важливу інформацію. Крім того, завдяки національному роумінгу, послугами мобільного зв’язку можуть користуватись також абоненти інших мобільних операторів України.
 
Протягом усього часу, коли населені пункти Донеччини і Харківщини знаходились під окупацією, Київстар зберігав за місцевими абонентами їх номери телефонів. Крім того для звільнених населених пунктів діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки у мережі, а також пакети мегабайтів та хвилин на інші мережі.
 
Щодня телеком інженери Київстару працюють у звільнених населених пунктах, щоб якомога швидше повернути місцевим мешканцям можливість спілкуватись з близькими та рідними. Крім того, компанія продовжує будувати нові об’єкти мобільного зв’язку для покращення роботи мережі. Так, за 9 місяців 2022 року телеком оператор побудував 439 нові базові станції 4G, а також модернізував 6,2 тисяч діючих базових станцій для збільшення швидкості мобільного інтернету.
 
У 2022 році національний телеком оператор інвестував у будівництво та розвиток телеком інфраструктури в Україні майже 1,7 мільярдів гривень.
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.