6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар відновив зв’язок у селищах Шевченкове та Борівське Харківської області
Київстар відновив зв’язок у селищах Шевченкове та Борівське Харківської області, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар відновив зв’язок у селищах Шевченкове та Борівське Харківської області

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
14 Вересня 2022

Національний телеком оператор відновлює мобільний зв’язок у щойно звільнених населених пунктах Харківської області. Так, нещодавно компанія відбудувала і включила базові станції мобільної мережі у місті Балаклія і селищі Вишневе. А сьогодні відновлено роботу мобільного зв’язку у звільнених селищах Шевченкове та Борівське.

Як коментує директор з розвитку та підтримки телеком мережі Володимир Кабаненко, «спеціалісти Київстару йдуть слідом за ЗСУ. Як тільки ми отримуємо дозволи військових адміністрацій на доступ у звільнені населені пункти, одразу починаємо відновлювальні роботи. Інженери компанії працюють цілодобово, щоб місцеві мешканці якнайшвидше могли спілкуватись із рідними і близькими».

Київстар зберігає за абонентами у тимчасово окупованих населених пунктах їх мобільні номери. Тому відтепер мешканці населених пунктів Балаклія, Вишневе, Борівське і Шевченково можуть активно користуватись українським мобільним зв’язком. Нагадаємо, що завдяки національному роумінгу така можливість є і в абонентів інших мобільних операторів. Щоб зручно скористатись національним роумінгом, абонентам інших мобільних операторів рекомендується в ручному режимі обрати в налаштуваннях телефонів мобільну мережу «Київстар».
 
Крім того телеком оператор Київстар запроваджує додаткові технічні заходи для посилення мобільного зв’язку та інтернету в місті Харків. Так, інженери компанії сьогодні розпочали встановлення обладнання Starlink у шести районах міста. Це дозволить телеком оператору максимально швидко налагоджувати роботу базових станцій мобільної мережі по всьому місту.
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.