6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар забезпечує бомбосховища безоплатним «Домашнім інтернетом»
Київстар забезпечує бомбосховища безоплатним «Домашнім інтернетом», автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар забезпечує бомбосховища безоплатним «Домашнім інтернетом»

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
30 Червня 2023

«Домашній інтернет» від Київстар продовжує активно співпрацювати з громадами, ОСББ і просто небайдужими мешканцями та безоплатно підключати Wi-Fi в їхніх бомбосховищах чи укриттях.
 
Телеком-оператор розпочав цю ініціативу з перших днів повномасштабної війни. За цей час до безплатного інтернету було підключено понад 1460 укриттів по всій країні, а витрати на цей проєкт перевищили 690 000 грн. Компанія наголошує на необхідності користуватись укриттями під час повітряних тривог та докладає зусиль, щоб громадяни знаходились там, залишаючись на зв’язку з близькими, та були в курсі подій.
 
Аби подати заявку на підключення бомбосховища чи укриття до інтернету, потрібно звернутися із запитом на електронну адресу wifi@kyivstar.net, зазначивши свої контакти й адресу підключення. Технічний спеціаліст компанії оперативно надасть зворотний зв’язок щодо можливості підключення та часу, який необхідний для виконання запиту.
 
Окрім цього, «Домашній інтернет» від Київстар продовжує підключати модульні містечка для переселенців і також готовий до співпраці із забудовниками. Послуга підключення є безоплатною для всіх мешканців модульних містечок. Наразі інтернет підключений уже в 1184 модульних будиночках.
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.