7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар запрошує спеціалістів із мінімальним досвідом роботи до програми з професійного розвитку: «БезВагань»
Київстар запрошує спеціалістів із мінімальним досвідом роботи до програми з професійного розвитку: «БезВагань», автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Київстар запрошує спеціалістів із мінімальним досвідом роботи до програми з професійного розвитку: «БезВагань»

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
20 Червня 2023

Київстар оголошує набір учасників до нового проєкту, що відкриває кар’єрні можливості: «БезВагань». Це програма професійного розвитку спеціалістів із мінімальним досвідом роботи. Її учасниками можуть стати як випускники вишів, так і люди будь-якого віку, які мають мінімум практичних навичок за своїм фахом.

«”БезВагань” — наш черговий крок у напрямку протидії упередженого ставлення роботодавців до кандидатів за будь-якими ознаками. Першим таким проєктом був Returnship — стажування для кандидатів із перервою в стажі. Нині ми демонструємо учасникам ринку праці, що серед пошукачів з мінімальним досвідом роботи або без нього є багато талановитих фахівців. Адже головне не вік і не навички, а висока мотивація та бажання кандидата розвиватися, – говорить директорка з управління персоналом та розвитку організації Київстар, Оксана Олійник. – «Зупинятись не можна рухатись» – гасло проєкту. Розділові знаки не розставлені навмисне, адже кожен з нас коваль своєї долі та вирішує, що йому робити – зупинитись чи рухатись назустріч особистій перемозі».
 
Заявки на участь у програмі приймаються з 19.06 до 14.07 за посиланням.
 
Всього компанія набирає 20 спеціалістів початкового рівня до таких підрозділів: HR, PR, адміністративна функція, фінанси, Big Data, кібербезпека, технічна функція, юридичний напрям, В2С, В2В.
 
Термін дії програми — один рік. Випускники, які якісно зарекомендують себе, за наявності вакансій можуть бути запрошені до колективу на постійній основі.
 
«БезВагань» — проєкт з професійного розвитку. Роботодавець буде навчати новачків та залучати до корпоративних активностей. Роботу фахівців-початківців перші кілька місяців супроводжуватимуть досвідчені ментори, які допоможуть адаптуватися в колективі та отримати необхідні знання і навички. Учасники програми офіційно оформлюються до штату за строковим річним договором, отримуватимуть зарплату та матимуть соціальний пакет на загальних умовах.
 
Програми відповідального роботодавця в Київстар будуються за принципом «win-win». Від даної взаємодії компанія отримає такі переваги: мотивованих співробітників зі свіжими поглядами та підходами, розвиток культури менторингу та коучингу та розвиток культури прийому в колектив спеціалістів з мінімальним досвідом роботи. Кандидати, своєю чергою, отримують можливість знайти роботу в умовах дефіциту вакансій початкового рівня, розпочати кар’єру чи змінити фах та отримати практичний досвід роботи в одного з кращих роботодавців на українському ринку праці.
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.