6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Люди старшого віку та з інвалідністю отримали від Київстар додаткові хвилини та мегабайти інтернету безоплатно

Люди старшого віку та з інвалідністю отримали від Київстар додаткові хвилини та мегабайти інтернету безоплатно

Люди старшого віку та з інвалідністю отримали від Київстар додаткові хвилини та мегабайти інтернету безоплатно, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
13 Квітня 2022
Kyivstar News

12 квітня Київстар нарахував абонентам, котрі користуються тарифами Дзвінки для батьків та Інтернет для батьків, 100 бонусних хвилин для дзвінків на інші мережі, а також 5 Гб мобільного інтернету. Нагадаємо, цими тарифами користується майже 500 тис. людей у віці від 60 років та люди з інвалідністю.

Київстар активно допомагає найменш захищеним верствам населення. Компанія виділила 5 млн гривень для благодійного фонду Let’s Help. Ці кошти підуть на забезпечення роботи 37 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги, де зараз перебувають близько 3000 людей поважного віку.

А також Київстар запровадив безоплатні додаткові послуги для абонентів, які користуються тарифами Дзвінки для батьків та Інтернет для батьків. Ми бачимо значне зростання у користуванні як дзвінками, так і мобільним інтернетом серед цих абонентів. Кількість дзвінків під час війни зросла у півтора раза, а використання мобільного інтернету зросло майже на третину. Бонусні послуги для зв’язку з рідними та для використання мобільного інтернету абоненти отримують у квітні та на початку травня.

Це ще один крок Київстар для підтримки своїх клієнтів та всього українського суспільства у протистоянні з агресором. Нагадаємо, що в перші дні війни Київстар запровадив цілий пакет заходів для цього. Зокрема, компанія забезпечила клієнтів безоплатними послугами мобільного зв’язку, Домашнього Інтернету та Київстар ТБ; достроково виплатила в державний бюджет понад 1 мільярд гривень податку на прибуток та перерахувала більш ніж 20 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу для ЗСУ, лікарням та літнім людям.

Теги
Підписатись на розсилку