7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Нова IT-компанія Kyivstar.Tech стала резидентом Дія.City
Нова IT-компанія Kyivstar.Tech стала резидентом Дія.City, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Нова IT-компанія Kyivstar.Tech стала резидентом Дія.City

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
13 Грудня 2022

Національний мобільний оператор оголошує про створення нового бізнесу –
IT-компанії Kyivstar.Tech, яка стала резидентом Дія.City. Нова компанія зосередиться на розвитку сучасних цифрових рішень для мільйонів клієнтів оператора, а також для зовнішнього ринку.

«Київстар системно підтримував запуск Дія.City, адже він дає прозорі та рівні можливості всім учасникам української IT-галузі, і це забезпечить її довгостроковий розвиток. Логічним наступним кроком стало долучення до цього правового режиму нової IT-компанії – Kyivstar.Tech. Це дозволить нам ще краще конкурувати на IT-ринку, ефективніше інвестувати у розвиток діджитальних рішень для мільйонів клієнтів, й зробити свій внесок у перетворення України на найбільший IT-хаб Європи», – наголосив Олександр Комаров, президент Київстар.
«Наразі маємо у Дія.City уже 400 резидентів. Простір розвивається попри війну, а це означає, що він дійсно є сьогодні вагомою підтримкою для бізнесу. Ми дуже раді, що до Дія.City також доєднуються компанії із сфери телеком. Щоб країна залишалась на зв’язку - зараз як ніколи важливо. Дякуємо кожний компанії, що продовжує працювати і адаптуватися до нових викликів. Дія.City надає найкращі умови для ведення бізнесу і допомагає свої резидентам впевнено іти вперед», – зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Створення IT-компанії є частиною стратегії Київстар із перетворення на цифрового оператора. Пріоритетом є діджиталізація мобільних і фіксованих послуг, а також сервісів для B2B-клієнтів. Очолив Kyivstar.Tech Андрій Жуковський, а директором із розробки діджитал продуктів став Михайло Нестор. Обидва мають великий досвід роботи, як у сфері IT, так і у телеком-бізнесі.
 
Статус резидента Дія.City дасть Kyivstar.Tech більше можливостей, щоб конкурувати на IT-ринку, створювати більш сприятливі умови праці та інвестувати в розвиток індустрії. Це вплине на швидкість запуску нових цифрових сервісів та на їх якість, а ще дозволить команді ділитися своєю експертизою із іншими компаніями.
 
Нагадаємо, Київстар з 2019 зосередив розробку діджитал продуктів усередині компанії. За цей час команда виросла до понад 400 спеціалістів, які мають всі компетенції для створення, вдосконалення та просування цифрових рішень. Після завершення останніх організаційних процесів на початку 2023 року ця команда продовжить роботу над проєктами вже у складі Kyivstar.Tech. Також у компанії планують значно збільшити кількість IT-фахівців рівня Middle та Senior.
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.