7 хв читати
Головна / Новини / Тренди та аналітика / Новий сезон ReІnforceUA: лекції від визнаних світових експертів

Новий сезон ReІnforceUA: лекції від визнаних світових експертів

Новий сезон ReІnforceUA: лекції від визнаних світових експертів, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
23 Січня 2023
Тренди та аналітика

На початку 2023 року розпочався новий сезон міжнародного освітнього проєкту Бізнес-школи МІМ ReІnforceUA, мета якого – інтелектуальна підтримка бізнесу та цивільного населення, відновлення та зміцнення української (після)воєнної економіки.

У грудні лектори говорили про силу жіночого бачення та моделі поведінки, які можуть стати на заваді успішній реалізації жінок, а також про тенденції у світовій економіці та шляхи розвитку України.

 
У своїй лекції «Сила жіночого бачення» (UA) Саллі Хелгесен, провідна світова експертка з питань жіночого лідерства за версією Forbes, одна з 20 найкращих тренерок світу у рейтингу Thinker’s 50, окреслила різницю між тим, як сприймають світ чоловіки і жінки:

«Ми багато років проводили дослідження у великих університетах США, звідки ми дізналися, що функціонально мозок жінок і чоловіків інакше працює в царині уваги – це показує МРТ. Жінки помічають багато речей одночасно, їхня увага працює як радар і сканує середовище, а чоловіки схильні помічати щось одне і фокусуватися на цьому, тобто їхня увага працює скоріше як лазер».

 
Також Саллі зазначила, що перфекціонізм і надмірна скромність створюють перешкоди на шляху успішної жінки.

Іліан Міхов, професор економічної та бізнес-трансформації, декан однієї з провідних європейських бізнес-шкіл INSEAD, у своїй лекції «Економічне зростання та пастка середнього доходу: як країни можуть багатіти» (UA) зробив акцент на тому, що ВВП не є найкращим чи єдиним показником вимірювання економіки, але він містить індикатор росту. Проблема в багатьох країнах – це боротьба з бідністю і те, як зробити, щоб люди перейшли до вищого щабля доходів:

«Нам треба вирішувати питання сталого розвитку і думати про якісні критерії, які забезпечують економічне зростання, але насамперед працювати над подоланням бідності. Це одна з найважливіших речей, які треба усвідомити, перш ніж рухатися вперед. Одна з головний моїх ідей наступна: коли ми почнемо відбудовувати Україну, що треба для цього? Інвестиції, освіта чи щось інше. Насправді, все це важливо, питання в тому, наскільки важливим є кожен з цих напрямків».

 
Наступна лекція запланована на 1 лютого о 18.00 за Києвом. Тема – «Невидима перевага: як створити культуру інновацій». Спікер – Сорен Каплан, автор бестселерів, лектор Гарварду, засновник Praxie.com та InnovationPoint. Він консультував Disney, Kimberly-Clark, Colgate-Palmolive, PepsiCo, Red Bull, Philips, Cisco, Visa, а також очолював групу внутрішньої стратегії та інновацій у Hewlett-Packard.

Доступ до подій є безкоштовним. Лекції можна слухати мовою оригіналу та в синхронному перекладі українською.
 

Зареєструватися можна на сайті.
Теги
Підписатись на розсилку