11 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Послуг більше, витрат менше: суперсили для малого бізнесу

Послуг більше, витрат менше: суперсили для малого бізнесу

Послуг більше, витрат менше: суперсили для малого бізнесу, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
16 Лютого 2022
Бізнес рішення

Чи є суперсила у вашого бізнесу? В чому вона? Унікальні пропозиції, крута команда, а може віддані клієнти? Київстар має кілька влучних порад, як посилити компанію. І розпочати потрібно з підключення послуг зв’язку за бізнес-тарифами. Чому? Розкажемо далі.

 

Легкий старт для новачків

Якщо ви лише розпочинаєте бізнес, потрібно дуже ретельно підходити до витрат. Тому для своїх нових бізнес-клієнтів Київстар створив супер-вигідні умови підключення з пропозицію «Бізнес-старт». Отримайте -50% на плату за обраними тарифами на зв’язок протягом 6 місяців.

Ця пропозиція доступна підприємцям, які ще не користувалися корпоративним зв’язком Київстар. Для цього потрібно лише залишити заявку на сайті компанії. Завдяки «Бізнес-старту» ви зможете заощадити кошти на платі за тарифом всіх своїх співробітників. А це вже суттєва економія. Використовуйте зекономлені кошти на розвиток власної справи та досягайте успіху на ринку з сучасними технологічними рішеннями.

Водночас, якщо ви вже є абонентом оператора, але на умовах передплати, ви також можете скористатися акцією. Просто перейдіть на корпоративну форму обслуговування та користуйтеся всіма перевагами бізнес-тарифів.

Чому варто обрати підключення саме на бізнес-тарифи?

Головне через те, що створюючи бізнес-тарифи та формуючи умови користування ними, Київстар орієнтувався на запити та потреби бізнесу в Україні.

Бізнес-підключення мають такі переваги:

 • Надійний захист номерів.
 • Персональне обслуговування 24/7.
 • Знижки на нові підключення.
 • Доступність послуг навіть коли на рахунку “О”.
 • Користуйтеся зараз — сплачуйте потім.
 • Підключення від одного номера.
 • Сервіси для бізнесу, включені до тарифних планів.
 • Контроль витрат і різні способи оплати.
 • Один рахунок на декілька послуг.
 • Користування додатком «Мій Київстар».
 • Усі номери належать компанії та не “йдуть” з неї разом із працівниками, що звільнилися.

Чим цікаві бізнес-тарифи Київстар?

Корпоративні тарифи для бізнесу ідеально підійдуть підприємцям, малому та середньому бізнесу. Втім для великого бізнесу, корпорацій та холдингів вони не менш цікаві. Ви можете приєднати будь-яку кількість номерів для своїх співробітників. Навіть якщо мова про ФОП, підключіть лише одного найголовнішого абонента — себе.

На що звернути увагу ще? Успіх бізнесу — у постійному русі. Відстежувати нові тенденції, випереджати конкурентів, вловлювати настрої клієнтів. Усе це вимагає від компаній гнучкості в організації їхньої роботи. Легко адаптуватися до змін допоможуть тарифи для бізнесу ВАШ від Київстар.

Найбільший оператор мобільного зв’язку в Україні розуміє потреби підприємців, а тому розробив унікальну для українського ринку тарифну лінійку. З нею ваші співробітники не лише отримають доступ до інтернету та якісний мобільний зв’язок.

Базове наповнення тарифів лінійки «ВАШ» містить у собі:

 • Безлімітний високошвидкісний 4G мобільний інтернет;
 • Безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар;
 • Оптимальну кількість хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні та на міські номери;
 • Хвилини для дзвінків закордон у 11 країн світу: Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Росія, Ізраїль, США, Канада,
 • Китай та Індія. Це найпопулярніші напрямки для дзвінків серед бізнес-абонентів;
 • SMS по Україні.
 • Доступ без тарифікації до популярних соцмереж, месенджерів та баз знань.
 • 2 суперсили.

Кожному супергерою своя суперсила

У тарифній лінійці «ВАШ» є додаткові переваги. Це сервіси, які можна підключити та використовувати без жодних додаткових оплат. Їх назвали суперсилами, і в кожному тарифі можна підключити дві таких послуги. Суперсили підходять як для особистих, так і робочих завдань. За замовчуванням, одна суперсила вже є у тарифі — це Персональний інтернет для дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Ця послуга особливо важлива для дистанційної роботи, адже з нею можна не хвилюватися за якісне підключення працівника до мережі. А другу суперсилу можна обрати на власний розсуд із наступного переліку:

 • Відео на ходу
  Дивіться досхочу відео та не переймайтеся, що у вас вичерпається ресурс мегабайтів. Завдяки цій суперсилі можна отримати необмежений доступ до популярних відеоресурсів: Київстар ТБ, Netflix, YouTube, Apple TV, Amazon Prime, 1+1 video, MEGOGO, OLL. Під час перегляду мегабайти не тарифікуються.
 • 100 хвилин на інші мережі та за кордон
  Якщо робота пов’язана з безліччю робочих дзвінків, то одразу подбайте про додаткові хвилини. Отримуйте щомісяця на 100 хвилин більше і телефонуйте на інші мережі та за кордон скільки вам потрібно.
 • SIM для другого телефона
  Якщо вам потрібно мати один робочий номер на кількох телефонах, вам стане у пригоді ця послуга. Додайте ще одну картку до свого мобільного номера. Обидві картки з одним номером та загальним обсягом послуг.
 • SIM для планшета
  Підключайте додаткову картку до свого абонентського номера, щоб користуватися одночасно мобільним телефоном та планшетом для доступу в інтернет.
 • Київстар ТБ
  Дивіться улюблені фільми та програми без плати за інтернет-трафік: у Київстар ТБ є понад 270 ТВ-каналів і відеобібліотека: зручна функція «Пауза ефіру», якісне HD-зображення. Ви отримаєте доступ до сервісу з 5 пристроїв одразу.
 • Віртуальна мобільна АТС
  Щоб покращити взаємодію з клієнтами, підключіть Віртуальну мобільну АТС. Організуйте прийняття та автоматичний розподіл вхідних дзвінків з пакетом «Конвергентний».
 • Office 365 online/offline
  Користуйтеся в залежності від тарифу веб- або ПК/Mac-версіями ліцензійних програм Microsoft Office 365: Outlook Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Teams для нарад та відеоконференцій, SharePoint, 1 ТБ у OneDrive та 50 ГБ Exchange.

При підключенні будь-якої з суперсил, вона надається щомісяця. Утім, абоненти можуть за бажанням відключити послугу або її замінити. Для цього треба подати заявку у Київстар зручним для вас способом: через додаток «Мій Київстар», кол-центр, гарячу лінію або звернувшись до консультанта у фірмовому магазині.

Наприклад, ви під’єднали собі послугу «Віртуальна мобільна АТС» і хочете її замінити на «Київстар ТБ». Для цього ви подаєте відповідну заявку, і з першого числа наступного місяця у вас з’явиться нова суперсила.

Співробітники компаній, які хочуть змінити суперсилу, але не мають права самостійного керування, мають звернутися до координатора у своїй компанії.

Використовуємо суперсили в дії

Зручність тарифів лінійки «ВАШ» у їхній гнучкості. З ними ви легко можете організувати роботу свого бізнесу. Наприклад, вам потрібно налагодити клієнтський сервіс у компанії, що займається продажем квартир у новобудові. Підключіть кожному з працівників центру обслуговування один з корпоративних тарифів «ВАШ». Серед суперсил тут стануть у пригоді «Віртуальна мобільна АТС» або «SIM для планшета».

Клієнти, які хочуть придбати квартиру, телефонуватимуть на гарячу лінію. Віртуальна мобільна АТС автоматично перенаправить їх на вільного менеджера. Коли потенційний покупець прийде у центр обслуговування, щоб дізнатися деталі та побачити територію житлового комплексу на власні очі, менеджер може вільно його супроводжувати. Разом з вашим працівником буде планшет з другою SIM-картою, яка поєднана з основною в телефоні. Так, доступ в інтернет не зникне, навіть поза офісом: рахуйте вартість квартири, відкривайте додаткову інформацію чи заповнюйте необхідні документи онлайн просто у планшеті. Якісне та швидке обслуговування гарантовано.

Перед бізнесом може стояти й інша задача: організувати роботу у дистанційному режимі. Для цих завдань вам стануть в пригоді такі суперсили як «Персональний інтернет» та «Office 365 online/offline». Так, ваші працівники отримують в домашніх умовах високошвидкісний інтернет та зможуть ефективно працювати віддалено. Використовуйте для безперервності бізнес-процесів та безпеки корпоративної інформації пакет офісних програм Microsoft Office 365. Завдяки йому ваша команда зможе разом працювати над документами, робочими проєктами, проводити наради у Teams, а також делегувати та розподіляти задачі між собою.

Втім ви можете обрати суперсилу як для роботи, так і для власних потреб. Обирайте, що вам потрібно в конкретний момент. Маєте багато робочих дзвінків? Підключайте додаткові хвилини на дзвінки. Проходите навчальні курси на YouTube або цього місяця не можете відірватися від нового серіалу на Netflix — обирайте для себе «Відео на ходу». А якщо хочете дивитися новини, тревел-шоу та мультфільми з дітьми, то «Київстар ТБ» задовольнить і ці ваші потреби.

Тож обирайте те, що потрібно саме вашому бізнесу та надасть йому потрібних суперсил для розвитку. Щоб підключити обраний тариф з лінійки ВАШ, ви можете звернутися до консультанта у магазинах Київстар, оформити замовлення на сайті, а також зателефонувати на гарячу лінію 466 або 0800-300-466.

Теги
Підписатись на розсилку