У червні Бізнес-школа МІМ розпочала загальнонаціональний освітній проєкт ReІnforceUA, мета якого – інтелектуальна підтримка бізнесу та цивільного населення, відновлення та зміцнення української (після)воєнної економіки.
Блок лекцій у вересні був присвячений питанням лідерства в різних аспектах, розвитку економіки та ролі інновацій у сучасному світі.
Андерс Індсет, філософ та футурист, який досліджує діджиталізацію, навчання протягом життя та квантову економіку, виступив з лекцією «Мистецтво бути неправим – шлях до позитивного прогресу» (UA). Під час зустрічі він зазначив, що саме Україна може дати поштовх для переродження і розвитку економіки в усьому світі:
Задача лідерів сьогодення – дати відчуття приналежності тим, хто поруч. Про це під час своєї лекції «Як лідери можуть створити приналежність через мету, сенс і надію» (UA) розповіла Саньїн Сян, професорка зі США, яка визнана Thinkers50 тренером і наставником №1 у світі та одним із 50 найкращих мислителів у сфері менеджменту на планеті. Вона впевнена, що лідери мають робити все можливе, щоб люди відчували свою приналежність, використовуючи цінності та певні меседжі. Це є частиною соціального контракту, яка захищає людину від внутрішнього дефолту або ж відчуття, що вона стороння:
Рут Готіан, лідерка у сфері менеджменту №1 у світі, та Чарльз Камарда, астронавт, директор інженерного відділу Космічного центру NASA в Х’юстоні, зустрілися з українською аудиторією в межах лекції «Оптимізація успіху: секрети ефективності людей та команд» (UA). Вони говорили про вміння лідера опиратися на знання експертів, про сприйняття поразок і ризиків, про психологічний комфорт і змогу говорити правду та про роль емоцій у лідерстві:
Майбутнє України у цифрових технологіях та силі локальних громад, впевнений професор Гарварду, ідеолог Четвертої промислової революції Марк Еспозіто. Під час лекції «Велика ремобілізація: на шляху в наступне десятиліття глибокої трансформації» (UA) він зазначив, що великі технологічні компанії мають почати працювати з урядами:
Люди оцінюють себе за намірами, а інших – за поведінкою, зазначила Меган Рейц, професорка Міжнародної бізнес-школи Hult, яка входить до топ-50 глобальних бізнес-мислителів за версією Thinkers50 під час лекціїї «Як доносити правду до керівництва?» (UA). Вона вважає, що найгарячіша тема в лідерстві – чи безпечно для співробітників висловити ідею чи незгоду: