7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Returnship2020: стартував другий набір стажерів, які хочуть повернутися в кар’єру

Returnship2020: стартував другий набір стажерів, які хочуть повернутися в кар’єру

Returnship2020: стартував другий набір стажерів, які хочуть повернутися в кар’єру, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
16 Вересня 2020
Kyivstar News

10 вересня Київстар розпочав другий набір у програму стажування Kyivstar  Returnship.  Це проєкт для людей з великою перервою в роботі, а також для тих, хто вирішив повністю змінити напрям діяльності. Таким чином компанія розвиває тренд Diversity та піднімає питання прийому на роботу талановитих спеціалістів, у роботодавця не повинно бути упереджень щодо віку, статі, переконань, сімейного стану тощо.

«Серед роботодавців досі існують стереотипи щодо віку працівників та їх профпридатності для корпорацій. Перерви у стажі значно ускладнюють пошук роботи, а найгірше, що й самі кандидати здебільшого втрачають віру у власні сили і часто відмовляються навіть від думки відгукнутись на вакансію. Своїм прикладом Київстар демонструє: бізнесу під силу дати шанс на повернення в кар’єру і самореалізацію, а натомість отримати ефективних та лояльних спеціалістів»

говорить Оксана Олійник, директор з управління персоналом та розвитку організації Київстар.

Returnship2020: стартував другий набір стажерів, які хочуть повернутися в кар’єру, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Уперше програма Kyivstar Returnship стартувала у 2019 року: із 9 стажерів після закінчення проєкту до колективу компанії приєднались 7. За наявності вільних вакансій компанія готова і цього року прийняти випускників Returnship у штат.

За умовами програми стати учасниками конкурсу можуть кандидати будь-якого віку, на даний момент непрацевлаштовані, готові навчатися та отримувати новий досвід у таких підрозділах компанії: IT, роздрібного продажу, корпоративного ринку, управління змінами, маркетингу, HR, фінансів, кібербезпеки, логістики або PR.

Cтажування починається 19 жовтня та триває 4 місяці повний робочий день з понеділка по п’ятницю. Київстар офіційно працевлаштовує стажерів та оплачує роботу. Стажерів супроводжуватимуть наставники, які  проконсультують з різних питань, допоможуть відновити чи отримати першочергові навики роботи.  Таким чином, учасники проєкту зможуть застосувати власні навички та отримати нові.

Після введення карантинних обмежень, більшість співробітників Київстар працюють дистанційно (колектив Київстар – це більше 3500 співробітників). Робочі питання вирішуються онлайн. Доки діятиме карантин, компанія працюватиме за гібридною моделлю: частково з офісу, частково дистанційно. Стажери будуть працювати в загальному режимі компанії.

Детально ознайомитись з умовами стажування та заповнити  анкету можна за посиланням.

Returnship2020: стартував другий набір стажерів, які хочуть повернутися в кар’єру, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №3

Нагадаємо, що крім Returnship в Київстар уже три роки діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти мають змогу закріпити практично знання, отримані в ВНЗ, запропонувати та реалізувати власні ідеї. Працюють «молодші» стажери за гнучким графіком, поєднуючи роботу з навчанням. Крім того, для співробітників компанії діє система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення і просування колективу, залучення до управління інноваціями та операційними процесами.

Підписатись на розсилку