11 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Суперсили для успішного бізнесу: як використати можливості нових тарифів «ВАШ»

Суперсили для успішного бізнесу: як використати можливості нових тарифів «ВАШ»

Суперсили для успішного бізнесу: як використати можливості нових тарифів «ВАШ», автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
03 Лютого 2022
Бізнес рішення

Нові бізнес-тарифи від Київстар відкривають для підприємців унікальні можливості. З ними ви отримаєте не лише мобільний зв’язок та мегабайти інтернету разом із тарифним планом, а й суперсили для себе та своїх співробітників. Ви зможете більше продавати, краще спілкуватися з клієнтами та ефективно працювати навіть поза офісом. Зручний саме «ВАШ» тариф ви можете обрати, враховуючи власні потреби в комунікаціях та можливостях для роботи.

Які суперсили мають тарифи лінійки «ВАШ»? Як замовляти послуги? Як ефективно керувати витратами? Скільки коштують тарифи? Усі відповіді про можливості нової тарифної лінійки — у матеріалі Kyivstar Business Hub.

 

Що таке суперсили та навіщо вони бізнесу?

Суперсили у тарифах «ВАШ» — це не надприродні можливості, як то можливість читати думки або вміння проходити крізь стіни. Утім, супергеройським ваш бізнес з ними теж може стати. Єдине, це станеться шляхом налаштованих бізнес-процесів компанії та вищої продуктивності команди.

Суперсили — це додаткові сервіси без жодних доплат, які ви можете додати до свого тарифу. При цьому одна суперсила вже є у тарифі за замовчуванням — це Персональний інтернет для підключення на домашню адресу. Маючи в арсеналі таку можливість, можна легко за потреби працювати навіть з дому. А другу суперсилу можна вибрати з переліку, доступного для певного тарифного плану. Це може бути Віртуальна мобільна АТС, Office 365 online/offline, SIM для планшета або SIM для другого телефона, Київстар ТБ, додаткові хвилини на інші мережі та за кордон або нетарифікований доступ до відео — кожен може додати собі найбільш потрібний йому сервіс.

Які переваги нового бізнес-тарифу?

Головна перевага нової тарифної лінійки «ВАШ» для підприємців — це зручність. Ви обираєте тарифи для всіх своїх співробітників, а далі доповнюйте їх потрібними суперсилами, нічого за них не доплачуючи.

Наприклад, для відділу маркетингу в пригоді стане послуга «100 хвилин на інші мережі та за кордон», а ось для організації кол-центру може знадобитися «Віртуальна мобільна АТС». Організувати роботу віддаленого офісу можна завдяки суперсилам «Персональний інтернет» та «Office 365 online/offline».

Зручно і те, що ви можете легко контролювати витрати на корпоративний зв’язок. Ви маєте лише один рахунок на всі послуги.

Що бізнес отримує в нових тарифах?

Основа лінійки тарифів розширилася та стала більш вигідною для клієнта. Не залежно від обраних суперсил, ви отримаєте:

  • Безлімітний високошвидкісний 4G мобільний інтернет;
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар;
  • Оптимальну кількість хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні та на міські номери;
  • Хвилини для дзвінків за кордон у 11 країн світу: Польща, Італія, Росія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія. Це найпопулярніші напрямки для дзвінків серед бізнес-абонентів;
  • SMS по Україні;
  • Доступ без тарифікації до популярних соцмереж, месенджерів та баз знань.

На відміну від базового наповнення попередніх тарифних лінійок, тариф «ВАШ» містить:

  • Більше хвилин для дзвінків на інших мобільних операторів;
  • Більший перелік країн, куди абоненти можуть дзвонити безплатно: було 5, стало 11;
  • Можливість обрати суперсилу.

Яка вартість нових бізнес-тарифів?

Усього лінійка ВАШ складається з 7 тарифів. Найдешевший та найпростіший за можливостями коштує 135 гривень, а найдорожчий — 1500 гривень. Відрізняються тарифи своїм базовим наповненням. Разом з ціною збільшується кількість хвилин на інші мобільні й міські номери по Україні та за кордон, а також змінюється вибір суперсил.

Наприклад, тариф «Ваш Вибір» коштує 175 гривень за місяць. Він, як і інші тарифи, має безліміт на дзвінки у мережі Київстар, але високошвидкісного мобільного інтернету має лише 20 ГБ, а хвилин на інших операторів та за кордон — 100. Уже наступний за вартістю тариф «Ваш Оптимум» має безлімітний мобільний інтернет і 200 хвилин на інші мережі та за кордон. Його вартість 250 гривень/місяць.

Зокрема, абоненти, які оберуть найдешевший тариф, мають доступ до вибору другої суперсили з 4 пропозицій. Вони можуть обрати собі нетарифікований доступ до відео, додаткові хвилини на дзвінки або другу SIM-карту для планшета чи телефона. Для власників дорожчих тарифів відкривається можливість підключати й бізнес-сервіси, наприклад, Віртуальну АТС або Office 365.

Варто зазначити, що суперсила «Office 365 offline» доступна лише власникам тарифу «Ваш Максимум». Вона потрібна для роботи з пакетом офісних програм від Microsoft Office 365 без доступу в інтернет.

Як вибрати тариф для моїх співробітників?

Перш ніж обрати тариф та послугу, проаналізуйте свої бізнес-задачі та потреби. Вам треба збільшити зараз продажі? Обирайте тариф «Ваш Оптимум» за 250 гривень на місяць. З ним ваші співробітники зможуть працювати з Віртуальною мобільною АТС та обдзвонювати більше клієнтів з меншими витратами.

Якщо ви працюєте з мерчендайзерами, то для них підійде заощадливий тариф «Ваш Вибір». Ви зможете поставити другу SIM-карту для доступу в інтернет у планшет або замовити додаткові 100 хвилин на інші мережі та за кордон.

Організовуєте роботу менеджерів віддалено? Вам підійде тариф «Ваш Комфорт» за 350 гривень. Його переваги — безлімітний інтернет, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, а також можливість під’єднайте послугу «Office 365 online». Легко, просто та без додаткових витрат.

Або ж ваші співробітники можуть обрати собі суперсилу для особистих потреб. Наприклад, підключити Київстар ТБ, щоб дивитися вдома улюблені фільми та серіали.

Чи можна змінювати суперсилу?

При підключенні будь-якої з суперсил, вона надається щомісяця. Утім, абоненти можуть за бажанням відключити послугу або її замінити. Для цього треба подати заявку у Київстар зручним для вас способом: через додаток «Мій Київстар», кол-центр, гарячу лінію або звернувшись до консультанта у фірмовому магазині.

Наприклад, ви під’єднали собі послугу «Віртуальна мобільна АТС» і хочете її замінити на «Київстар ТБ». Для цього ви подаєте відповідну заявку, і з першого числа наступного місяця у вас з’явиться нова суперсила.

Співробітники компаній, які хочуть змінити суперсилу, але не мають права самостійного керування, мають звернутися до координатора у своїй компанії.

 

Чи можна замовити не одну суперсилу на вибір?

Ні, додаткову суперсилу абонент не може замовити. Утім, Київстар пропонує деякі платні аналоги, наприклад: 100 хвилин на інші мережі, додаткова SIM-карта для планшета або для другого телефона, відео на ходу. Їхня вартість — 50 гривень/місяць.

Для Віртуальної мобільної АТС ви можете обрати пакет конвергентний за 70 гривень/місяць. Office 365 підприємці можуть під’єднати окремо за договором.

Які знижки є для нових клієнтів?

Хороша новина: нові корпоративні клієнти Київстар можуть отримати знижку -50% на плату за тарифом «ВАШ» протягом 6 місяців. Акція «Бізнес-старт» доступна для всіх юридичних осіб, які раніше не користувалися бізнес-тарифами оператора. Зокрема, це працює і для тих, хто вже є абонентами Київстар, але на умовах передплати. Просто перейдіть на корпоративну форму обслуговування і користуйтеся знижкою.

Щоб стати учасником акції, потрібно залишити заявку на сайті компанії.

Теги
Підписатись на розсилку