6 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Технічний директор Київстару розповів про важливість захисту критичної інфраструктури
Технічний директор Київстару розповів про важливість захисту критичної інфраструктури, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Технічний директор Київстару розповів про важливість захисту критичної інфраструктури

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
02 Червня 2023

30 травня Володимир Лутченко, технічний директор Київстар, представив роботу технічної дирекції Київстару і всієї компанії на міжнародній конференції Omnycon, присвяченій захисту критичної інфраструктури під час криз і війн. Трагічні події в Україні показали важливість цього напрямку, тому захист і підтримка працездатності телеком-мереж, як частини критичної інфраструктури, зараз у фокусі міжнародної уваги.
 
Конференція Omnycon відбулась у Норвегії за день до зустрічі міністрів закордонних справ НАТО. Країни північноатлантичного договору поставили стійкість і захист критичної інфраструктури у свій порядок денний, прикладом чого є створення спільної цільової групи з ЄС (Комітет стійкості). Серед учасників Комітету стійкості — Девід Ван Віль, помічник генерального секретаря ООН з нових викликів у безпеці, а також урядові високопосадовці в регіоні НАТО.
 

 
У конференції Omnycon брали участь 150 ключових керівників (генеральних директорів та топменеджерів) норвезького і міжнародного телеком-сектора та чиновники. Усі вони зібрались з метою обговорити, як посилити співпрацю у приватному, державному та оборонному секторах для підвищення стійкості інфраструктури в умовах нового рівня загрози.
 
Володимир Лутченко представив конференції практичний погляд на те, як управляти та захищати критичну інфраструктуру під час війни, а також поділився власним досвідом управління телеком-мережею у зоні бойових дій. Він звернув увагу аудиторії на те, що ключовим особам, які приймають рішення, варто зрозуміти, наскільки важливо завчасно готуватися до нового рівня загроз. Організатори конференції у своєму відгуку на доповідь Володимира написали, що сесія за його участі була сильною, цікавою і потужною та висловили переконання у неминучому відновленні українського суспільства.
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.