7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Унікальний дитячий контент від «Sesame Workshop» ексклюзивно доступний на платформі Київстар ТБ
Унікальний дитячий контент від «Sesame Workshop» ексклюзивно доступний на платформі Київстар ТБ, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Унікальний дитячий контент від «Sesame Workshop» ексклюзивно доступний на платформі Київстар ТБ

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
28 Березня 2023

З 27 березня на платформі кіно та телебачення Київстар ТБ ексклюзивно з’явився новий сезон легендарного анімаційного проєкту «Вулиця Сезам». Окрім основних випусків, виробники шоу «Sesame Workshop» спеціально для українських дітей розробили 5 епізодів, які допоможуть їм впоратися з викликами великої війни.

Нове міжнародне партнерство з «Sesame Workshop» відбувається у взаємодії з ініціативою першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
 
Для того щоб розробити та запустити концепцію для України, «Sesame Workshop» провела окреме дослідження з українськими батьками й освітянами. В серіях, створених для України, розкриваються теми: як продовжувати навчання в умовах війни, як впоратися з великими змінами, як долати травму внаслідок конфлікту чи кризи, як справитися з почуттями, коли ти далеко від дому та як пишатися собою попри все.
 
Контент не тільки дубльований українською мовою, але й максимально адаптований для дошкільнят. Так, до прикладу, в українській версії зʼявляються персонажі Пташидло та Коржик. Загалом, українською дубльовано 140 епізодів за 4 освітніми напрямками: математика, наука, соціальні навички, здоров’я та захист дитини.
 
«Вулиця Сезам» – це міжнародна пізнавальна освітня програма й одна з найтриваліших дитячих передач в історії телебачення. Головна мета проєкту – вирішення освітніх проблем дітей через поєднання телебачення й улюблених героїв. У створенні шоу активно беруть участь педагоги, психологи, фахівці з розвитку дитини.
 
Контент «Вулиця Сезам» буде доступний кожному, хто завантажить застосунок Київстар ТВ, безоплатно, зокрема користувачам іншим телеком-операторів. Абоненти Київстар зможуть його переглядати без плати за трафік.
 
Зазначимо, що також на Київстар ТБ у вільному доступі є понад 10 000 годин освітнього контенту для різних вікових груп, який стосується вивчення іноземних мов, мистецтва, цифрової освіти, медіаграмотності, літератури, дизайну тощо.
 
Також на Київстар ТБ є велика бібліотека з контентом студії Disney. Всі продукти доступні в професійній українській озвучці, а більшість також мають оригінальну аудіодоріжку англійською мовою. А щоб батьки не хвилювалися, чи не ​​побачить малеча раптом недоречні фільми або​​ новини, на платформі є функція «Дитячий профіль» із контентом, який розроблений виключно для дітей віком до 8 років.
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.