7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Знаходити клієнтів стає простішим: Київстар додав нові функції платформі ADWISOR
Знаходити клієнтів стає простішим: Київстар додав нові функції платформі ADWISOR, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Знаходити клієнтів стає простішим: Київстар додав нові функції платформі ADWISOR

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
04 Травня 2023

Для бізнес-компаній залишається актуальною проблемою відновлення клієнтської бази, яка скоротилася внаслідок подій воєнного часу. З огляду на цю потребу, Київстар розширив функціонал інтелектуальної платформи для самостійних розсилок ADWISOR, додавши можливість проведення промо-кампаній в реальному часі.

Нова послуга  «Розсилка за подіями», що відбувається за обраною геолокацією, дозволяє в реальному часі автоматично відправляти промо-розсилки потенційним споживачам в разі настання певної події – тригера. Наприклад, коли клієнт опиняється у певному радіусі від вашої торгової точки/магазину/тощо. Запустити таку тригерну SMS-кампанію з платформи ADWISOR дуже просто:  необхідно на карті зазначити потрібну територію, сформувати групи отримувачів, налаштувати для них подію та відправити розсилку.
 
«Ми розуміємо, наскільки складно зараз бізнесу залучати до себе нових покупців, – коментує Костянтин Вечір, В2В-директор Київстар. – І тому радимо використовувати можливості, які дають сервіси на основі Big Data – як сучасний маркетинговий інструмент, що дозволяє робити комунікацію з потенційними клієнтами швидкою, персоналізованою і направленою саме на тих, хто найбільше готовий на неї відгукнутися. Ба більше, так можна суттєво заощаджувати рекламні бюджети, оскільки промо-кампанії охоплюють аудиторію вибірково за обраними вами параметрами, а не «килимовим покриттям», коли кількість нецільових контактів дуже висока».
 
Нагадаємо, що користувачам платформи ADWISOR раніше були доступні два типи розсилок:
 

  • Розсилка промо-повідомлень на власну базу контактів. 
     
  • Таргетовані SMS-розсилки для пошуку нової цільової аудиторії*.
     
    Для таких промо-кампаній аудиторія обирається за допомогою Big Data-фільтрів, серед яких можуть бути вік, стать, вподобання тощо  — загалом понад 40 різних параметрів, а також із можливим визначенням певної території для розсилки.   

 
Із додаванням послуги «Розсилки за подіями», яку можна відправляти отримувачам на певній території, відтепер бізнес-клієнти Київстар зможуть робити також персоналізовану пропозицію потенційній аудиторії саме в той момент, коли є найбільша ймовірність реагування на неї. Такий сервіс може стати в пригоді роздрібним точкам продажу, медичним лабораторіям і клінікам, харчовим закладам, салонам краси, спортивним залам та іншим компаніям. 
 
Загальний функціонал платформи дозволяє користувачам для всіх типів розсилок самостійно встановлювати бажаний бюджет промо-кампанії, формувати й додавати до тексту коротке посилання на свій сайт, налаштовувати дату і час відправки повідомлень, регулювати швидкість їхньої відправки, отримувати статистику щодо проведених розсилок тощо.
 
Щоб оцінити більшість можливостей, для деяких типів розсилок відкритий 30-денний безкоштовний тестовий доступ. Дізнатися більше про ADWISOR та замовити послугу «Розсилка за подіями» можна після реєстрації на платформі. 
 
 
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.