На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Основи тестування програмного забезпечення

Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Цей курс включає базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Вони працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній.
Це курс розповідає чим саме займаються тестувальники та допоможе розпочати опановувати нову професію.

Програма курсу

  • Тиждень 1 — Тестування ПЗ — що це і навіщо потрібне?
  • Тиждень 2 — Процес тестування і види тестів
  • Тиждень 3 — Вимоги та тестові випадки
  • Тиждень 4 — Техніки тестування та дизайну тестів
  • Тиждень 5 — Регресивне тестування

Партнер курсу

Lviv IT School – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Наша місія – надавати IT освіту яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards).

Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика, яку отримали минулого року, показує що в нас близько 60% студентів, працевлаштовуються в IT компанії.

Рекомендована базова підготовка: англійська мова на рівні pre-intermediate, базові навички знання ПК.

Викладачі курсу:

Георгій Гульов — Senior Software Testing Engineer. Сильними сторонами Георгія є ґрунтовні технічні знання та вміння навчати, саме та суміш навиків, якими повинен володіти лідер QA індустрії.

Денис Сорохан — QA Engineer. Денис розпочав свою кар’єру в 2010 році. За цей час він брав участь в декількох проектах, що відрізнялись між собою технологіями та величиною команди, де отримав різноманітний досвід та знання. Завжди орієнтований на результат та успіх команди. Останнім часом знайшов себе у Business Intelligence домені, а зокрема в тестуванні Big Data. Переконаний, що людина може осягнути все чого забажає, було б бажання.

28.12.2015
Что нового
Популярно