На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Освітній наметовий табір Business Camp 3.0 IT Edition

Business Camp 3.0 IT EditionБільш детальну інформацію можна отримати за посиланнями:
сайт / зустріч ВК / зустріч ФБ

5 днів навчання основам IT бізнесу на мальовничому березі Південного Буга. 12-16 серпня, с. Печера, Вінницька область.

Business Camp 3.0 IT Edition — щорічний освітній наметовий табір вже втретє запрошує студентів старших курсів та молодих спеціалістів, які цікавляться IT технологіями, перспективними стартапами та веденням ІТ бізнесу. Цього року табір відбудеться у с. Печера поблизу Вінниці на мальовничому березі Південного Буга, де своїм досвідом ділитимуться з учасниками успішні українські бізнесмени та стартапери,  фрілансери, HR  та керівники великих ІТ проектів.

Табір «FRI Business Camp 3.0 IT Edition» є можливим завдяки підтримці проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), тож організаційний внесок учасників складає всього 150 грн. Організатори забезпечують харчуванням та всім необхідним для життя у наметовому таборі, а також організовують трансфер з м. Вінниця.

Хто: учасниками проекту є молодь 18-27 років, яка цікавиться або зайнята у сфері ІТ. Особливо чекаємо на молодь з Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Де: с. Печера, Вінницька область

Коли: 12 — 16 серпня 2015

Скільки: організаційний внесок учасників складає 150 грн, за необхідністю передбачена можливість отримання стипендії.

Контактна особа:
Вероніка Кобзиста
+380954804042
kobzistaja.veronika@gmail.com
Організатором табору є Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація регіональних ініціатив

30.07.2015
Что нового
Популярно