На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Переговори за інтересами

ПЕРЕГОВОРИ ЗА ІНТЕРЕСАМИДетальніше за посиланням

Розроблена на основі Гарвардської переговорної моделі з урахуванням специфіки України та власного досвіду викладачів з проведення переговорів за інтересами, в т.ч. як посередники (медіатори).

Аудиторія програми
Програма рекомендована всім, хто:

  • прагне розвинути свої здібності приймати креативні рішення, ґрунтуючись на інтересах учасників переговорів
  • хоче навчитися розпізнавати різні моделі переговорів і змінювати переговори з нульовим результатом або позиційний торг на модель переговорів за інтересами
  • бажає отримувати додаткову цінність в переговорах у довгостроковому періоді використовуючи вміння поєднувати різні інтереси і знаходити оптимальні рішення для кожної зі сторін
  • віддає перевагу безконфліктному спілкуванню і розуміє цінність і «вартість» відносин

Що дає програма?

  • Учасники розвинуть практичні навички отримувати максимальну цінність замість того, щоб задовольнятися обмеженим компромісом.
  • Спрямована на отримання знань по моделі переговорів за інтересами, відпрацювання навичок роботи з елементами моделі, відпрацювання технік перемовників, а також відпрацювання навичок управління процесом переговорів.

Викладач: Ольга Шепель — заступник керівника Українського Центру Медіації. Медіатор, акредитована CEDR (UK), член міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR traners-network)

Контактна особа
Пилип Бражко
Менеджер Українського Центру Медіації
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: ph@kmbs.ua

22.03.2016
Что нового
Популярно