На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Перший набір стартапів в інкубатор «1991 OpenData incubator»

Перший набір стартапів в інкубатор «1991 Open Data incubator»Подати заявку

«1991 Open Data Incubator» – перший в Україні некомерційний інкубатор ІТ-проектів на основі відкритих державних даних. Мета проекту – трансформувати великі обсяги відкритих державних даних у ресурс для створення стартапів, що надають сервіси українським громадянам, компаніям і державним органам. Проект покликаний «оцифрувати» такі сектори економіки як агробізнес, енергетику, інфраструктурні проекти, державні послуги для громадян і створити внутрішні аналітичні системи в державі, налагодивши взаємодію ІТ-розробників, громадських організацій та аналітичних центрів з органами державної влади.

За словами радника Прем’єр-Міністра України Дениса Гурського, в 1991 році Україна отримала незалежність, від цього походить і назва інкубатору, та сьогодні важливим ресурсом стали дані, які державні органи систематично збирають і зберігають протягом останніх 24 років.

Ставши учасником інкубатора, стартап отримає можливість працювати над своїм проектом в офісі А-класу в центрі Києва, прямий контакт з українськими державними структурами всіх рівнів, безкоштовно пройти двомісячну інкубаційну програму, скористатися технологічною підтримкою програми Microsoft Bizspark, отримати доступ до кращих менторів, донорів і інвесторів, а також звернути на себе увагу українських і зарубіжних ЗМІ.

Першими резидентами інкубатора стануть переможці конкурсу-хакатону, який відбудеться 6 лютого 2016 року в Києві. До участі у конкурсі приймаються проекти, які хочуть побудувати стартап, що вирішує важливі проблеми українських громадян, бізнесу, державних органів з використанням відкритих державних та великих даних:

  • Галузеві рішення для агросектору, енергетики та інфраструктури;
  • Електронні державні послуги на основі державних реєстрів;
  • Аналітичні системи для міністерств, обладміністрацій і мерій;
  • Проекти Smart City для українських міст.

    Взяти участь у конкурсі можна заповнивши заявку на сайті www.1991.vc до 3 лютого 2016 включно.

    Управління проектом здійснює громадська організація SocialBoost за підтримки Western NIS Fund.

23.01.2016
Что нового
Популярно