На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Перший національний виноробний форум

виноДеталі та реєстрація на Форум

24 лютого 2016 року Торгово-промислова палата України, Інтернет-холдинг «Українська правда», Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України проводять Перший національний виноробний форум.

Під час заходу пройде гала-сесія та панельні дискусії, на яких учасники зможуть обговорити стан, проблеми та перспективи виноградно-виноробної галузі, експортний потенціал та конкурентоспроможність виноградно-виноробної продукції. За підсумками Форуму буде схвалено Звернення до органів державної влади з пропозиціями, спрямованими на стабілізацію галузі.

До участі у Форумі запрошено Міністра аграрної політики та продовольства О.Павленка, Голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, Голову представництва ЄК в Україні Я.Томбінського, Заступника міністра економічного розвитку та торгівлі України–торгового представника України Н.Микольську, Заступника міністра фінансів України О.Макеєву, Голову Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Н. Южаніну та ін. високопосадовців. У панельних дискусіях візьмуть участь представники професійних організацій виноградно-виноробної галузі, малих виноробних підприємств та лідерів ринку.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

Програмою форуму пропонується розглянути актуальні питання та проблеми виноградно-виноробної галузі, розвиток мікро-виноробства, шляхи підвищення конкурентоспроможності української виноробної продукції в нових економічних умовах, диверсифікації ринків збуту, вдосконалення державного регулювання та фіскальної політики у цій сфері тощо.

У зазначеному форумі братимуть участь представники виноробного бізнесу, фермерських господарств, вітчизняні та міжнародні експерти, представники профільних міністерств та відомств.

Будемо вдячні Вам за особисту участь у заході та просимо надати список представників від Вашого підприємства для участі у форумі.

Контакти
+38 (044) 583-50-69
+38 (044) 278-12-51
bov-bsd@ucci.org.ua

18.02.2016
Что нового
Популярно