На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Персональний розвиток управлінця: як працювати з власним ресурсом?

ПЕРСОНАЛЬНИЙ РОЗВИТОК УПРАВЛІНЦЯПідробиці та реєстрація

Прагнення розвитку та воля до самовдосконалення — те, що визначає сучасного управлінця. Та цілеспрямована та ефективна робота над собою неможлива без усвідомлення себе та своїх спроможностей. Що означає розуміти свої ресурси та як синхронізувати власні когнітивні, рефлексивні та соціальні спроможності?

Ключові питання:

  • Когнітивні спроможності управлінця: сприйняття, пам’ять, формування понять, рішення завдань, уява та логіка.
  • Як синхронізувати власні рефлексивні та соціальні спроможності (бути дзеркалом, що відображає реальність чи створювати реальність і впливати на неї)?
  • Власний управлінський стиль: як його сформувати?

Спікер —  Едуард Мальцев, Голова Представництв іноземних компаній в Україні; комерційний директор; Голова Правління, Генеральний директор; член Наглядової ради; керівник проектів входу в ринок та запуску нового бізнесу. Співпраця з компаніями: Louis Dreyfus Sugar; Tate & Lyle International; InvesCo Ceam; Meinl Bank; Efes Breweries International; CCMed International AG. Досвід викладання на управлінських семінарах та курсах корпоративного та стратегічного управління.

Контактна особа
Ірина Солган
Менеджер з маркетингу
тел.: + 38 (044) 490 66 35
email: is@kmbs.ua

23.01.2016
Что нового
Популярно