На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Підприємницький процес за Альфредом Маршалом

Під час роботи над своєю книгою про підприємництво та інновації сьогодення я ознайомився з думкою економіста Альфреда Маршалла (1842-1924), яку той висловив на початку минулого століття. Він описує підприємницький процес лише в одному параграфі, в якому йдеться про значення довіри, ресурсів, капіталу, кредитів, масштабів, маркетингу та інновацій. На початку свого епічного звіту Маршалл торкнувся питання удачі:

«Спроможна людина за допомоги елемента удачі створює міцну основу в торгівлі. Вона працює і живе на запасах, власний капітал зростає швидко, як і кредитні можливості, що дозволяють залучати більше коштів для розвитку. Людина оточує себе підлеглими зі здібностями. Її бізнес зростає – і підлеглі теж зростають. Посилюється обопільна довіра, члени команди працюють самовіддано, кожен на своєму місці. Досвід не витрачається на дурниці, а нетямущий не керує складними речами. Тому неухильно зростає економіка майстерності, розбудова у масштабі залучає до своєї сфери складні машини із своєю економікою, вдосконалення працює на вдосконалення. Успіх надає наснаги, а наснага забезпечує успіх. Успіх і наснага допомагають зберегти старих клієнтів і залучити нових. Товари починають рекламувати одне одного, таким чином полегшується збут. Зростання масштабів бізнесу швидко збільшує переваги над конкурентами зменшує ціну продажу».

Оригінал статті

03.12.2015
Что нового
Популярно