На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Про кельнерів

Робота офіціантів та робота з офіціантами є важливою складовою ресторанного бізнесу. Якщо місто уявити домом, то кельнер по-суті є його господарем, оскільки він зустрічає гостей, це — перша людина, з якої починається місто та від якої залишаються враження про міста.
На тему ідеального офіціанта написана не одна сторінка і витрачено не одну годину розмов. Але, на моє глибоке переконання, люди, що живуть у своїх побудованих, ідеальних образах — у пошуках ідеального чоловіка, дружини, сусіда, начальника, мера, президента, офіціанта — проживають все життя у гонитві за ідеалами, постійно висловлюючи менші чи більші претензії.
На щастя, таких людей стає дедалі менше і менше — буркотливих снобів, котрі вимагають дисконтну картку для того, щоб суму знижки залишити у вигляді чайових офіціантові, який його задовольнив. Настає інший час — час усвідомленої гостинності, без дисконтних карток. Єдине, чого чекають від гостя, так це подяки за те, що їх гостинно прийняли.
Ви коли-небудь бачили, як плачуть від болю в ногах офіціанти? Майже кожен з них має десь з собою тюбик з обезболюючим гелем. Він знає що клієнт правий. Але при цьому він також знає велику правду, що він… не завжди правий. І яким би втомленим він не був, незважаючи на простягнуті спітнілі руки та погрози про «зустріч» після роботи, він посміхається і залишається гостинним.
Зрештою, кельнери є обличчям гостинності не тільки наших ресторанів, а й цілого міста. Саме офіціанти стають останнім штрихом в гармонійній атмосфері, над котрою до того працювали дизайнери, представляють страви, котрі приготували кухарі. Саме вони забезпечують комфорт для гостей і часто стають вирішальним фактором в питанні, чи стане цей заклад улюбленим. Вони зустрічають гостей, проводжають їх, проявляють турботу від імені приймаючої сторони для туристів.
Якщо ж говорити про львівських офіціантів, то я глибоко переконаний — львівський кельнер має своє обличчя, нам є чим пишатися, про наших кельнерів говорять не тільки в Україні, але і за її межами.

14.12.2013
Что нового
Популярно