На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Римус Фест

rimusfestДетальніше про подію

Ось і настала мить, коли ви, компанія, у якої творчість просто вже за межами досяжного, можете заявити про себе на всю країну. А якщо ви — велика корпорація, яка шукає нових, цікавих і головне, продуктивних партнерів по бізнесу, то саме «Ремус Фест» допоможе вам. Де ще, як на неформальному зібранні, можна дійсно зрозуміти, який колектив в роботі? Тут можна буде просто поспілкуватися з працівниками та керівниками, а це допоможе вибрати потрібного партнера.

Римус Фест — це платформа для спілкування двох сторін, своєрідна бізнес вітрина.

Ті, хто може поділитися своїми творчими ідеями, і відкритий до співпраці, нададуть в презентаціях всю інформацію про себе, розкажуть, з чим вони працюють і чого вже досягли. Їх досвід стане для гостей гарантією майбутньої ефективної співпраці.

Учасниками «Римус Фест» є:

  • Маркетингові компанії;
  • Рекламні організації;
  • Івент фірми;
  • ІТ;
  • Інтернет і багато інших.

Презентувати себе вони будуть для гостей події, серед яких представники понад 400 великих компаній України. Саме тому творчі компанії прагнули потрапити сюди, адже тут можна не боятися показувати все, чого вони навчилися за роки свого існування. А для тих, хто перебуває в пошуку, це — прекрасна можливість знайти відмінну організацію, колектив якої готовий працювати на всі 200% для досягнення відмінного результату.

Ремус Фест відкриває перед обома сторонами нові можливості, упускати які не можна. Вас помітять, про вас заговорять на вітчизняному ринку праці, і вже незабаром коло ваших партнерів розшириться.

Беріть участь, і нехай робота приносить тільки радість і задоволення!

25.04.2016
Что нового
Популярно