На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Роздуми про майбутнє: як українським компаніям стати успішними в глобальному середовищі?

3-____-_______

Ця та інші події kmbs IDEA days — на сайті Школи

В період змін та трансформацій перед бізнесом завжди виникає необхідність шукати нестандартні рішення. Водночас криза може стати й поштовхом для управлінця до перегляду та корегування своїх підходів і як результат — виведення свого бізнесу на новий рівень.

3 червня запрошуємо до Києво-Могилянської бізнес-школи на дискусію «Роздуми про майбутнє: як українським компаніям стати успішними в глобальному середовищі?» в рамках kmbs IDEA days. Обговорюватимемо «що маємо і де знаходимось сьогодні» та «що буде і в якому напрямку рухатимемось завтра».

Ключові питання дискусії:

  • Аналіз мікро- та макроекономічного контексту України: наші конкурентні переваги.
  • Шість основних трендів українського ринку та їх безпосередній вплив на окремі галузі та бізнес в цілому.
  • Ефект від реформ: перспективи та ризики для малого та середнього бізнесу.

Спікер: Михайло Винницький — викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, автор однієї з найбільш яскравих програм kmbs «Школа управління продажем», консультує провідні українські компанії з питань управління продажем, серед його клієнтів такі компанії як Автек, Asbis, КЗЕСУ, Євроіндекс, Росава, ПриватБанк, Дельта-Банк, Siemens, AXA, SI BIS LLC, Danfoss Україна, Bonduelle central europe kft та інші.

Місце: Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs], вул. Волоська, 8/5, 4 поверх

Вартість: 350 грн

Контактна особа: Олег Глиняйлюк, менеджер події, oleh.hlyniailiuk@kmbs.ua, [044] 490 6635

17.05.2015
Что нового
Популярно