На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Seedstars Kiev 2015

Seedstars Kiev 2015Подати заявку на участь у змаганні необхідно до 26 вересня.
Придбати квиток на відвідання фінальної події у Києві.

Цього року Seedstars World зосередить свою увагу на сферах подорожей та фінансів, впровадивши два додаткових призових місця для переможців номінацій Best Fintech Startup та Best Travel Startup паралельно із основним призовим місцем. Переможці місцевих змагань зможуть поборотися за головний приз – інвестиції у розмірі 500 000 $. Ще два призи у вигляді інвестицій по 500 000 $ отримають переможці двох нововведених номінацій.

У лютому 2016 року усі регіональні переможці будуть запрошені до Швейцарії, на пітчинг своїх проектів в рамках фінальної події. Крім компаній, що знаходяться на початку свого розвитку та існують не більше двох років, в які проінвестовано не більше 500 000 $ та які мають MVP (мінімальний життєздатний продукт), Seedstars також шукає стартапи, які успішно працюють на місцевих ринках та/або розробляють прибуткові проекти з фокусом на весь світ. Разом з такими партнерами, як MEST, Google для підприємців та Microsoft Seedstars World визначає швидкозростаючі стартап сцени та має на меті підтримувати регіональні бізнеси й розвивати їх. “Seedstars World – це платформа, що об’єднує інвесторів з наступним поколінням стартап-підприємців, перемикаючи загальну увагу з Кремнієвої Долини та Західної Європи на нові ринки. Ми дійсно вважаємо, що найкращий шлях отримати вплив на країни, що розвиваються, є інвестування та розвиток підприємництва”, – пояснює Alisee de Tonnac, генеральний директор Seedstars World.

Змагання серед українських стартапів відбудеться у “Часописі”, який став партнером Seedstars Kiev 2015.

«”Часопис” – простір для розвитку технологічного підприємництва та інновацій, тому ми з радістю підтримуємо дану ініціативу, яка означає нові можливості для українських підприємців, їхнього розвитку, росту та виходу на міжнародні ринки», – зазначає Альона Калібаба, CEO «Часопису».

Про Seedstars World
Seedstars World – одне з найбільших міжнародних стартап-змагань для ринків, що розвиваються та швидкозростаючих стартап-сцен світу. Одна з найбільш швидкозростаючих мереж для технологічних підприємців у світі. Розташована в Женеві, Швейцарія. Підтримується венчурною компанією Seedstars.

22.09.2015
Что нового
Популярно