Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!

prozorroПосилання

Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ), що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичного консалтингу,  CASE-України та Київським інститутом економіки при Київській школі економіки, запрошує Вас до участі у семінарі-практикумі на тему «Система електронних державних закупівель PROZORRO: Міфи та реальність», що відбудеться 4 серпня 2015 р. з 11:00 до 14:00 в місті Києві у приміщенні Київської школи економіки, ауд. 106, за адресою вул. І. Мазепи, 1, станція метро «Арсенальна».

PROZORRO — це система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців з метою створити прозору і ефективну систему державних закупівель, яка унеможливлюватиме корупцію завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників. Під час семінару учасники матимуть змогу детально ознайомитися з тим, як працює система, як долучитися до цієї системи тощо. Програма семінару додається.

Реєстрація на семінар є обов’язковою. Участь у семінарі безкоштовна. Кількість місць обмежена! 

У разі виникнення будь-яких запитань або коментарів, будь ласка, звертайтеся до пані Ірини Собецької, координатора заходу, за електронною адресою: irina@kse.org.ua або за тел.: +380-44-492-8012 (вн. 120).

30.07.2015
Что нового
Популярно
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ