На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Startup Sauna Kiev 2016

Startup Sauna Kiev 2016Детальніше про подію

Startup Sauna — провідний бізнес-акселератор Північної та Східної Європи — приїздить до Києва 24 березня, щоб допомогти найбільш перспективним українським компаніям на ранній стадії. Команди-учасниці зустрінуться з досвідченими коучами, які самі є підприємцями та інвесторами багатьох проектів, отримають зворотній зв’язок та шанс взяти участь в акселераційній програмі розвитку від Startup Sauna цієї весни (2 травня – 3 червня, Хельсінкі, Фінлядія).

Коучами для 15 обраних стартапів 24 березня у креативному просторі “Часопис” стануть:

Torsti Tenhunen — партнер KoppiCatch, Inc., має 18 років досвіду підприємця і інвестора в цифровій сфері послуг, маркетингових комунікаціях і корпортивній стратегії.

Jakob Storå — партнер-засновник Superhero Capital, де він інвестує в софтверні B2B стартапи. Попередній досвід Якоба включає розвиток стартапів на ранніх стадіях та пропрацьованих бізнес-ідей.

Saku Everi — голова та партнер Helsinki Ventures, менеджер з маркетингових комунікацій в BTTN.

Також до проекту приєднаються місцеві експерти, а саме: Альона Калібаба — СЕО «Часопису», Катерина Дегтяр — директор Startup Grind Kyiv і організатор Startup Weekend, Ігор Стефурак — менеджер по роботі з потоком проектів бізнес-акселератора GrowthUP.

Увага! Офіційна мова заходу — англійська.

24.02.2016
Что нового
Популярно