На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Стратегічне лідерство: побудова ДНК компанії

kmbs Idea Days 1Взяти участь
Результатом діяльності лідера є створена ним система — прогнозована, прозора, керована. Та, що ефективно працюватиме, затрачаючи менше зусиль на отримання результату, ніж при «ручному» управлінні. Та, що спроможна мультиплікувати ідеї лідера.  

Яким чином управлінцю побудувати таку систему? Що та як слід «зашити» в ДНК компанії, щоб вона забезпечувала результат? Як створити середовище, у якому бізнес працюватиме ефективніше, і при цьому вимагатиме менше зусиль, ніж при «ручному» управлінні?

Ключові питання:

  • Ідея та цінності — як їх «зашити» в ДНК компанії?
  • Як побудувати систему, яка б мультиплікувала ідеї лідера?

Також якщо Ви шукаєте шляхи професійного та особистого розвитку, відчуваєте потребу в якісних змінах та замислюєтесь над отриманням системної бізнес-освіти, запрошуємо Вас 2 квітня на Зустріч з kmbs. Формат зустрічі -неформальне спілкування за чашкою кави.

Cпікер: Володимир Павелко — заступник декана з питань міжнародного розвитку, викладач kmbs. Має досвід проведення змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. 2010-2015 рік очолював МВА-програми був директором МВА-програм. Києво-Могилянської бізнес-школи, з вересня 2015 – відповідає за розвиток міжнародної співпраці kmbs. Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA. Більше 10-ти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до керівника банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки. Місія Володимира – допомогти українським компаніям зробити якісний скачок в професійному управлінні.

Контактна особа
Юлія Бодун
Координатор програм управлінського розвитку kmbs у Дніпропетровську
тел.: + 38 (063) 756 42 57
email: julia.bodun@gmail.com

29.04.2016
Что нового
Популярно