На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

TEDxKyiv 2015

TEDxKyiv 2015Більше деталей про подію на сайті

Восьма конференція TEDxKyiv відбудеться 13 грудня в КВЦ Парковий.

Існують світи кожного з нас, які ми створюємо щодня та реальність, в якій ми існуємо разом. Всесвіт – це варіативні сценарії про те, що навколо нас та те, що за океаном. Це простір з концентрованою порцією локальних думок у глобальному ланцюжку подій. Кожен – частина чогось більшого, але при цьому ми – всі разом. Саме час це осягнути.

Цього року ми розширюємо географію. Крім українських спікерів на нашій сцені будуть гості з Грузії, Швеції, Естонії, США та Ізраїлю. Ми готуємо понад 10 неймовірних доповідей, які мають змусити вас переосмислити поняття відповідальності: у професії, місті, світі, перед самими собою. Ми будемо комбінувати біологію, генетику та природу аби зрозуміти як довго та щасливо жити, також поговоримо про те, як стати частиною глобального руху та чому крапля в океані — це досі важливо для побудови нового українського суспільства. Ми разом прослідкуємо, що керує українцями під час їх життєвих виборів і що це означає для країни, спробуємо визначити чи може бути сторітелінг з продовженням, протестимо кожного на рівень внутрішнього популізму та отримуємо ще один вимір поняття “демократії”, і це лише для початку.

Останні два роки ми з вами перебуваємо у скаженому темпі подій, адже те, що відбувається з Україною, для деяких інших країн — не відбудеться ніколи. Ми з вами ті, хто вірить, знає і діє, бо неможливо лишатися осторонь, коли є шанс будувати нове. Аби продовжувати темп, аби знайти нову порцію натхнення, ідеї, людей — потрібен імпульс. Імпульс — це той місточок, що дозволить винести всі внутрішні ідеї на зовнішній вимір. Це та іскра, що запалить всіх нас новими враженнями, та дозволить засвітитися чомусь потаємно та теплому всередині кожного з нас. Ми зможемо впевнено і з посмішкою рухатися до нових вершин, бачити нові горизонти, відкривати нові життєві обрії.

Ми чекаємо на вас 13 грудня на TEDxKyiv2015 “I’mPulse”. Приходьте зі своїми ідеями, шукайте однодумців та створюйте нові світи! Ставайте частиною тієї спільноти, де мрії дорівнюють діям.

06.12.2015
Что нового
Популярно