Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!

TEDx-NAU-«За-обріями-–-розширення-можливостей»-за-підтримки-KSEБільш детально про захід Ви можете прочитати на сайті

TEDxNAU – одноденна незалежна конференція, що працює за ліцензією TED та вперше проводиться на базі Національного авіаційного університету. Основна тема конференції — “За обріями – розширення можливостей” (“Crossing the borders – extending horizons”). Конференція проходитиме у форматі 18-хвилинних TEDx промов та висвітить основні актуальні питання, ідеї та можливості розвитку сучасної української молоді у різних сферах життя.

Будуть розкриті 3 напрямки усунення кордонів: внутрішні кордони (саморозвиток, пошуки натхнення:подорожі, інструменти самоосвіти), бар’єри між університетами (таланти не приховаєш, на кожен мінус є свій плюс), ментальні кордони всередині країни (сила game changer-ів, реформи, проблеми інших мають значення-краудфандинг).

Зі сцени TEDх про свої ідеї та проекти розповідатимуть визначні спеціалісти України, провідні вчені світу, політологи та соціологи, художники і дизайнери, програмісти і професори університетів. І все це для того, аби довести українській молоді, що вони можуть досягти поставлених цілей та змінити світ навколо кожного з нас.

25.04.2016
Что нового
Популярно
комментарии
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ