На сайте ведутся технические работы, в связи с чем возможно некорректное отображение статей. Просим извинить за временные неудобства.

Три важливі риси успішного стартапа

Той, хто у всіх просить і не вміє презентувати свою ідею, навряд чи досягне значного успіху як підприємець.
Петр Чернышов
президент «Киевстар»

Упевненість у собі

Треба бути надто впевненим у собі, навіть самовпевненим. Серед успішних підприємців чимало саме таких людей. Той, хто у всіх просить і не вміє презентувати свою ідею, навряд чи досягне значного успіху як підприємець. Можливо, в науці невпевнена людина і зможе пробитися, але тільки не у підприємництві.

Презентаційні навички

Щоб розпочати бізнес, необхідно залучити ресурси. Нині модно говорити, що бізнес-план спочатку потрібно продати. Тому такими важливими є презентаційні навички та вміння переконувати. Приміром, компанію Apple заснували дві людини – Стів Джобс і Стів Возняк. Возняк узагалі не вмів виступати, він був типовим технарем, який розробляв перші комп’ютери. Тому всі пам’ятають саме Стіва Джобса, адже тільки він презентував ідеї та розробки компанії. Це приклад чудового розподілу обов’язків у стартапі.

Правильне ставлення до освіти

У житті дуже допомагає, якщо сім’я прищепила людині розуміння, що освіта – це важлива інвестиція в майбутнє. Іще краще, якщо батьки підтримали дитину під час вступу до престижного вишу. Є приклади успішних бізнесменів, які кидали університети або їх звідти виганяли. Скажімо, Білл Гейтс, якого відрахували з Гарварда. Але це радше виняток, ніж правило. Зазвичай це – закінчення Стенфордського університету або Массачусетського інституту технологій і потому створення власного бізнесу.

28.03.2016
Что нового
Популярно