На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

15-а Міжнародна виставка-конференція «Інтер-ТРАНСПОРТ»

15-ая международная выставка-конференция «Интер-ТРАНСПОРТ»-5Програма та реєстрація

З 1 по 3 червня 2016 року в Одесі, в виставковому комплексі Одеського морського торгового порту відбудеться 15-а ювілейний Міжнародний транспортний тиждень, в рамках якого під девізом «Діалог. Довіра. Дія» проводиться виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ» – зустріч транспортної інтелігенції України та зарубіжжя – партнерів, друзів, керівників підприємств і організацій транспортної галузі та вантажовласників із споживачами транспортних послуг.

Виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ» – плановий захід Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС). У роботі Транспортного тижня беруть активну участь Європейський союз, Делегація Європейської Комісії в Україні. Координацію заходів здійснює Міністерство закордонних справ України, Міністерство інфраструктури України та Одеська обласна державна адміністрація. Транспортний тиждень в Одесі відкриває форум «Торгівля, транспорт, митниця: діалог, співпраця, координація», організований Міністерством інфраструктури України.

Урочиста церемонія відкриття міжнародного Транспортного тижня в Одесі відбудеться на експозиції виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ» 1 червня о 12.00. У церемонії відкриття візьмуть участь представники Міністерства інфраструктури України, Міністерства інфраструктури, транспорту та комунікації Греції, Міністерства транспорту і комунікації Литви.

Після закінчення церемонії відкриття виставки Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» проведе урочисту церемонію погашення поштової марки, присвяченої 15-річному ювілею події «Інтер-ТРАНСПОРТ», святковим пам’ятним штемпелем.

Міжнародна транспортна виставка «Інтер-ТРАНСПОРТ», органічно вплітаючись у канву Міжнародної транспортного тижня, відкриває двері більш ніж 100 компаніям з 14 країн світу (Україна, Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Греція, Італія, Казахстан, Китай, Литва, Нідерланди, Узбекистан, Естонія, Японія).

Експозиція виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ» представляє провідні порти України і операторів терміналів, демонструє новітні досягнення виробників підйомно-транспортного устаткування, підприємств в сфері організації міжнародних мультимодальних перевезень, провідних підприємств галузі гідротехнічного будівництва.
На спеціалізованій експозиції транспортно-логістичної інфраструктури зернового ринку «Агро-ЛОГІСТИКА» будуть представлені передові досягнення в галузі будівництва перевалочних комплексів і елеваторних потужностей, обладнання для зважування та пакування, техніки для перевалки зерна.
Вперше в Україні відбудеться 12-й Конгрес Асоціації траспортно-експедиторських і логістичних партнерів Південно-Східної Європи (SEEFF). Конгрес є майданчиком для цікавої та конструктивної дискусії, встановлення ділових контактів і спільної реалізації нових логістичних проектів в регіоні Балкан.
Широкий і різноспрямований спектр заходів, покликаних вирішити основні проблеми галузі, а також поширити передовий досвід розвитку транспорту та інфраструктури, відбудеться за підтримки провідних галузевих асоціацій: Асоціації «Транспортно-експедиторських і логістичних організацій України« Укрзовніштранс», Асоціації портів України «Укрпорт», міжнародної асоціації портів Чорного і Азовського морів (BASPA), Федерації роботодавців транспорту України та інших професійних спілок.
Чекаємо Вас з 1 по 3 червня на виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ» та супутніх заходах в Одесі у виставковому комплексі Одеського морського торгового порту (за адресою вул. Приморська, 6)!

ОРГКОМІТЕТ:
Тел: +38 (048) 715-02-62
Факс: +38 (0482) 777-57-90, 786-05-91
E-mail: nm@expo-odessa.com

22.05.2016
Що нового
Популярне