На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Вільна школа маркетингу

Свободной-школы-маркетингаЗареєструйтесь для участі на сайті програми.

Маркетологи та digital спеціалісти Helen Marlen, Чашка Espresso Bar, ‘Уличная еда’, Star Burger, MamaMusic, мережі магазинів ‘Епіцентр’, фонду ‘Таблеточки’, Національної поліції України, Fitness Geek Camp, мережі заправок WOG та багато інших проведуть у Києві практичні майстер-класи з маркетингу та digital технологій.

Освітня програма розрахована на 4 дні інтенсивних занять, пройде з 2 по 5 червня 2016 року. 28 майстер-класів. Навчання проходить в форматі case-study: лише на практичних прикладах реальних компаній та брендів. Жодної академічної теорії. Курс буде цікавим і маркетологам/PR-фахівцям/медійникам, і підприємцям, які розвивають свою справу.

У програмі проведуть заняття представники (директори та digital стратеги) найкращих українських агенцій: Hoshva PR, Fedoriv, Aimbulance, SPN Communications, Dievo, Grape Ukraine, ‘Ольшанський і партнери’. Вони розкажуть про маркетинг брендів на прикладі проектів для своїх клієнтів.

Програма доповнена заняттями по копірайтингу, SEO, аналітики online маркетингу. Окремий модуль присвячено просуванню у facebook та Instagram. Докладний розклад програми

Випускники пройдуть стажування у викладачів курсу та візьмуть участь в освітній подорожі до країн Європейського Союзу.

23.05.2016
Що нового
Популярне