На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.

А мама казала, чи Стиль сучасної бізнес-леді

Правильно підібраний одяг буде інтелектуальним, тобто буде переконувати людей і випромінювати певну ідею. Такий стиль буде і Вам подобатися, і відповідати посаді та місцю роботи.
Ирина Данилевская
Наразі цей матеріал доступний лише російською. Ми працюємо над тим, щоб додати українську версію. Перепрошуємо за тимчасові незручності.


В наші часи одяг став означити більше, ніж просто спосіб врятувати себе від холоду. Саме тому часто виникає плутанина щодо того, як правильно одягатися, зокрема молодій бізнес-леді.
Я не повторюватиму банальні та загальновідомі речі. Культура одягатися прививається нам ще з дитинства нашими мамами. Всі ми і так добре розуміємо, що для кожного заходу пасує певна довжина спідниці, що ніхто не одягає закриті шкіряні туфлі на босу ногу і, навпаки, не можна одягати босоніжки з відкритими пальчиками разом із панчохами, що ніхто не приходить до театру в чоботах, а для цього беруть із собою черевички…

Я ж хочу дати дві поради дещо іншого штибу. Стосуються вони, в першу чергу, вибору гардеробу для офісу. По-перше, одяг не має відволікати від роботи ні Вас, ні людей, з якими Ви працюєте. По-друге, вузька спідниця та біла блузка – далеко не єдине офіційне вбрання. Як на мене, будь-який одяг має підкреслювати індивідуальність та стиль, а в роботі це може тільки допомогти.

Правильно підібраний одяг буде інтелектуальним, тобто буде переконувати людей і випромінювати певну ідею.

Такий стиль буде і Вам подобатися, і відповідати посаді та місцю роботи. Одяг для офісу – це, скоріше, кілька «ні», ніж кілька «так». Зрозумійте, чого не можна, і носіть те, чому Ви самі дасте зелене світло.

01.12.2014
Що нового
Популярне