На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ануше Ансарі

Співзасновник, генеральний директор Prodea Systems

Ануше Ансарі – серійний підприємець, співзасновник та голова компанії Prodea Systems, яка планує розкрити потенціал інтернету для споживачів. До заснування Prodea Systems була співзасновником, виконавчим директором і головою Telecom Technologies, Inc, яка 2000 року успішно злилася з Sonus Networks, Inc.

Ануше здобула ступінь бакалавра з електроніки та обчислювальної техніки університету Джорджа Мейсона, ступінь магістра в галузі електрообладнання в Університеті Джорджа Вашингтона, має почесний докторський ступінь Міжнародного космічного університету. Нині здобуває ступінь магістра з астрономії в Університеті Суїнберна.

Ануше – член X PRIZE Foundation Vision Circle та опікунської ради проекту. Вона довічний член Асоціації дослідників космосу та член експертної ради програми «Вчитель у космосі». Вона має кілька нагород, з-поміж них нагороду Всесвітнього економічного форуму Young Global Leader, нагороду Національної асоціації працюючих жінок за високі досягнення у підприємництві, нагороду Університету Джорджа Мейсона за високі досягнення у підприємництві.

Перша жінка – космічний турист. Щоб сприяти комерціалізації космічної галузі, Ануше та її сім'я виступили генеральним спонсором the Ansari X Prize, грошової премії $10 млн для першої неурядової організації, яка запустить пілотований космічний корабель багаторазового використання двічі упродовж двох тижнів.

Оксана Алієва
Єгор Анчишкін