На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Іан Борден

Президент зі справ первинних ринків, McDonald’s Corporation

Борден Іан - один з чотирьох президентів McDonald's Corporation, що займається питаннями первинних ринків.

Кар'єра Іана в МакДональдз® почалася в 1994 році з посади корпоративного бухгалтера. У липні 1997 року Іан почав працювати в МакДональдз® в Росії на посаді керуючого бухгалтера, а в липні 2001 року став фінансовим директором МакДональдз® в Росії. У 2002 році отримав престижну корпоративну нагороду компанії McDonald's - President's Award. У лютому 2003 року зайняв пост віце-президента і головного фінансового контролера МакДональдз® в Росії і став відповідальним за роботу відділів фінансів, IT, постачання і відділу стратегічного планування.

У серпні 2005 року Іан став головним фінансовим контролером МакДональдз® та віце-президентом в Східній Європі і відповідав за роботу відділів фінансів, IT та відділу постачання в Східній Європі.

З грудня 2007 року Іан Борден працював Генеральним директором ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд». З 1 квітня 2011р. Іан приступив до виконання обов'язків віце-президента Східно-Європейського Дивізіону МакДональдз.

З 2013 - фінансовий директор McDonald's Asia, Pacific, Middle East and Africa. У 2015 році компанія почала реструктуризацію, і Ієн Борден був призначений одним з чотирьох президентів.

Роман Бондарь
Діма Борисов
Публікації
Программа “замены и подготовки”

Возможность карьерного роста – это одна из ключевых ценностей, которые наша компания предоставляет сотрудникам.
Значительная часть нашего персонала приходит в компанию, будучи студентами и без опыта работы

Корпоративная социальная ответственность

Сейчас многие говорят о корпоративной социальной ответственности как об инновации. Для нас – это обязательство

Инициативы сотрудников компании

МакДональдз всегда открыт для новых идей. Часто интересные идеи относительно усовершенствования нашей работы исходят именно от наших коллег

Как мы мотивируем персонал. Что важно делать, чтобы сотрудник был доволен?

В МакДональдз мы выделяем две системы мотивации – материальную и нематериальную. Что касается материальной мотивации, то сотрудники могут получить бонусы по результатам работы за определенный период