На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Кріс Берджесс

Директор з корпоративної відповідальності, VimpelCom

25-річний досвід роботи в галузі сталого розвитку, що охоплює звітність, стратегію і розробку програм, взаємодія із зацікавленими сторонами і керівництво мисленням.

У Vodafone Group допоміг забезпечити позицію №1 в рейтингу Fortune 100 Global і три нагороди «Кращий звіт про корпоративне реєстрі». Основна увага була приділена розробці секторального аналізу ролі мобільних технологій у вирішенні проблем зміни клімату та розвитку, таких як стале сільське господарство.

У VimpelCom, ще одному багатомільйонному міжнародному мобільному операторі, розробив і реалізував свою флагманську програму «Make Your Mark», орієнтовану на підтримку проектів освіти і соціального підприємництва в цифровому просторі.

В даний час є Директором з корпоративної відповідальності в ConvaTec, компанії FTSE100 з глобальних медичним продуктам і технологіям, що спеціалізується на терапії хронічних станів.

Публікації