На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Чернишов Петро

Президент «Київстар» (2014-2018)

25 червня 2014 року очолив компанію «Київстар».

Наприкінці травня 2014-го був призначений на позицію радника у VimpelCom. У лютому 2014-го залишив Carlsberg Ukraine. У червні 2006 року наглядова рада компанії призначила Петра Чернишова генеральним директором ВАТ «Пивобезалкогольний комбінат «Славутич» і ВАТ «Львівська пивоварня». У 2006-му він увійшов до десятки найкращих топ-менеджерів України за версією журналу «Компаньйон».

У 2007 році Петра Чернишова визнали найкращим менеджером пивобезалкогольної галузі за версією щорічного рейтингу «ТОП-100. Найкращі топ-менеджери України». У 2008-му увійшов до списку фіналістів конкурсу «Підприємець року – 2008» компанії Ernst & Young.

Від 1999 року обіймав кілька позицій у компаніях групи ВВН, працюючи в різний час у трьох країнах:

1999-2000 рр. – бізнес-контролер у Центральному офісі ВВН у Стокгольмі (Швеція);

2001-2002 рр. – директор з фінансів ВВН в Україні (Київ);

2003 рік – квітень 2006 року – генеральний директор ВАТ «Вена» (Санкт-Петербург, Росія).

Під час роботи в ВВН 2001 року отримав ступінь МВА у Кінгстонському університеті, Велика Британія.

У 1996-1999 роках продовжив кар'єру в компанії АВВ (Asea Brown Boveri), працюючи в Італії, Швеції та Росії. В «Асеа Браун Бовері» Петро обіймав кілька посад, остання з яких – директор з фінансів «АББ Індастрі» (ABB Industry), Москва.

З 1994 по 1995 рік обіймав посаду скарбничого у компанії «Юнайтед Ютілітіз ПЛС» (United Utilities PLC), Велика Британія. У 1990 році закінчив механіко-математичний факультет Уральського державного університету в Єкатеринбурзі, а 2000-го – магістратуру фінансового менеджменту Академії народного господарства в Москві.

Про компанію «Київстар»

«Київстар» – оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, понад 28 тис. сіл.

«Київстар» надає послуги EDGE/GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги у 195 країнах на п’ятьох континентах. На телекомунікаційному ринку України «Київстар» працює з 1997 року. З жовтня 2010-го «Київстар» разом з «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком») входить до складу бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес».

Місія «Київстар» – покращувати життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

Артем Черніс
Субір Чоудхурі
Публікації
Президент Киевстара назвал три ключевых навыка успешного человека в современном мире
2 ноября, во время выступления в рамках проекта "Новое Время" Диалоги о будущем президент компании "Киевстар" Петр Чернышов назвал ключевые навыки
Коммуникации, принятие решений и развитие

В Украине очень популярны теории заговора. Так, немногие понимают, как функционирует банковская система, но при этом уверены, что центральный банк работает неправильно. У каждого украинца есть своя теория о мировом рынке нефти.

Принципи управління успішного керівника

Тільки завдяки своєму лідерству топ-менеджер може вести за собою сильніших у своїх сферах співробітників, ніж він сам.
Хороший керівник бачить цілі, правильно розподіляє ресурси, мотивує людей, делегує і показує результат.

Три важливі риси успішного стартапа

Треба бути надто впевненим у собі, навіть самовпевненим. Серед успішних підприємців чимало саме таких людей. Той, хто у всіх просить і не вміє презентувати свою ідею, навряд чи досягне значного успіху як підприємець.

Три важных качества успешного стартапера

Необходимо быть крайне уверенным в себе, даже самоуверенным. Среди успешных предпринимателей много очень уверенных в себе людей. Человек, который у всех просит и не умеет презентовать свою идею, вряд ли достигнет большого успеха как предприниматель.

Запуск Kyivstar Business Hub

Можливості відкриваються тільки тоді, коли ті, хто шукає знання, отримують їх і готові діяти, застосовуючи на практиці. Компанія «Київстар», лідер ринку телекомунікацій в Україні, створила унікальну ділове середовище для отримання необхідних знань.

Що цінують боси
Впливові боси, від яких залежить кар'єрне зростання співробітника, цінують уміння приймати непопулярні рішення саме в той момент, коли це
Впереди — только 3G!

Реформирование телекоммуникационной отрасли в Украине идет полным ходом. Подтверждение тому – успешное проведение аукциона по 3G