На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Сергій Детюк

Директор з інформаційних технологій, ДТЕК

Народився 4 березня 1978 року в місті Волноваха Донецької області (Україна).

Вищу освіту здобув у Донецькому державному технічному університеті (ДонДТУ) - закінчивши 2000 року магістратуру за фахом «Програмне забезпечення». У 2000-2002 продовжив навчання і отримав спеціальність «Економіст-фінансист».

У 1998-2000 роках працював в ДонДТУ на кафедрі «Прикладна математика та інформатика». У 2000 перейшов на роботу в компанію «Укрпідшипник» на позицію експерта з інформаційних систем, потім був призначений заступником керівника проекту зі створення корпоративної інформаційної системи.

У 2004-2006 роках керував відділом інформаційних технологій в компанії «ІСТІЛ» (Україна) і реалізував проект впровадження системи SAP. Пізніше очолив управління інформаційних технологій заводу «Дніпроспецсталь», де крім інфраструктурних та організаційних проектів керував проектом по впровадженню системи ERP-класу (система управління підприємством).

У ДТЕК прийшов у кінці 2007 року на посаду заступника директора з інформаційних технологій (ІТ) і очолив роботи з розвитку ІТ на всіх підприємствах ДТЕК.

У листопаді 2009 року очолив Дирекцію з інформаційних технологій ДТЕК.

Дерев'янко Олег
Андрій Дмитренко