На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ольга Горбановська

партнер, керівник практики People Advisory Services,

Ольга Горбановська - партнер, керівник практики People Advisory Services.

Ольга почала працювати в компанії «Артур Андерсен» в 1998 році і продовжила свою кар'єру, ставши співробітником компанії EY в 2002 році. Протягом більш ніж 14 років роботи в сфері професійних послуг Ольга надає консультації з питань управління персоналом, від індивідуального податкового планування до розробки і впровадження стратегій управління персоналом, ряду великих зарубіжних і вітчизняних клієнтів.

Ольга - успішний бізнес-тренер і має великий досвід викладання як в вищих навчальних закладах (Празька філія Московського Інституту підприємництва та права, 1996-1997 рр.), Так і в бізнес школах (з 2005 року і до цього часу активно викладає в Києво-Могилянській бізнес-школі), а також досвідом проведення різноманітних корпоративних і відкритих тренінгів в усіх областях управління персоналом (від трудового права і кадрового адміністрування до управління ефективністю і лояльністю персоналу).

Ольга має ступінь Магістра економіки і Магістра права, є кандидатом економічних наук, а також сертифікованим бухгалтером в США (CPA), членом Американського інституту сертифікованих бухгалтерів (AICPA). Ольга є автором численних публікацій з питань управління персоналом, а також частим спікером на різних заходах, присвячених актуальним проблемам управління персоналом.

Іван Гомез
Святослав Горбань