На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Корнеліус Граніг

Екс-директор, Сіменс Україна

Корнеліус Граніг був президентом «Сіменс Україна» з жовтня 2012 по квітень 2014 року.

До приходу в «Сіменс Україна» Корнеліус був заступником голови правління «Райффайзен Банк Аваль», найбільшої міжнародної фінансової установи в Україні. В цей же час був членом наглядової ради компанії UPC, що надає процесингові і аутсорсингові послуги в сфері платіжних карт.

До цього десять років працював в компанії IBM в сфері фінансів і зв'язків з громадськістю. На своїй останній посаді в компанії Корнеліус працював в Румунії, де керував проектом зі створення міжнародного центру логістики програмного забезпечення IBM у Східній Європі.

З 2002 року пан Граніг є головою кількох благодійних організацій в Австрії, Румунії та Україні. Активно займається лекторською діяльністю в Київському Інституті міжнародних відносин.

Пан Граніг народився в Австрії в 1970 році. Має докторську ступінь Віденського університету і ступінь магістра Дунайського університету Кремс (Австрія).

Вільно володіє німецькою, англійською та російською.

Деніел Гоулман
Ігор Гуменний