На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Енді Гундер

Президент, Американська торгова палата в Україні

Енді Гундер, директор Українського інституту в Лондоні, керівник практики взаємодії з державними органами, ЮФ Sayenko Kharenko.

Пан Гундер визнаний провідним експертом по Україні в Лондоні і регулярно відвідує нашу країну, де він прожив більше 12 років. Має значний досвід консультування міжнародних та українських компаній зі зв'язків з громадськістю, а також щодо взаємодії з органами державної влади, зокрема в країнах колишнього СРСР. До приєднання до команди Sayenko Kharenko Енді займав керівні посади в таких компаніях, як GlaxoSmithKline і «Український мобільний зв'язок» (зараз - бренд МТС), він також був засновником практики GR як окремого напрямку в провідній консалтинговій компанії в Україні.

Пан Гундер також регулярно коментує події в Україні в міжнародних ЗМІ, зокрема BBC, CNN, Sky News, ITV, «Аль-Джазіра», China's CCTV, Phoenix TV і ін. Неодноразово виступав з презентаціями про Україну в Парламенті Великобританії, Палаті лордів, Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки і Університетському коледжі Лондона.

Ігор Гуменний
Ігор Гут