На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Сергій Гвоздєв

Керуючий партнер компанії “Необходимо и достаточно”

Керуючий партнер компанії «Необходимо и достаточно», основний напрямок робіт пов'язано з впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і бережливого виробництва. Професор бізнесу Київської Школи Економіки, партнер в компанії Inspira - Інститут стратегій, Approved Tutor of Edinburgh School of Business, Викладач у Львівській бізнес-школі при УКУ, а також в Інституті Приватизації і Менеджменту (Мінськ), Adjunct Professor at St.Thomas University ( Міннеаполіс, США).

З 2004 року по 2010 працював в Києво-Могилянській бізнес-школі. Один з перших фахівців в Україні почав поширювати Теорію обмежень систем (ТОС) як засіб радикального зміцнення бізнесу без залучення капітальних інвестицій.

З 2008 по 2010 рік очолював в Києві першу європейську регіональну Школу Голдратта. Викладає курси операційного менеджменту та логістики, курс з управління інноваційними проектами, проводить корпоративні семінари і тренінги зі стратегічного планування, організації та управління рухом товарів в ланцюжках поставок. З 2010 року займається самостійною навчально-консалтингової практикою.

Алекс Гармаш
Олексій Геращенко