На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Ольга Калюк

Партнер і керівник практики управлінського консалтингу, EBS

Професіонал в структуруванні системи фінансового управління для компаній, розробці політик бухгалтерського та управлінського обліку, звітності згідно з МСФЗ, бюджетування, а також експерт з підготовки технічних завдань для автоматизації обліку і процесів. Ольга має більше 15 років практичного досвіду роботи в проведенні аналізу підприємств, корпоративної діагностики, аудиту та аналізу систем внутрішнього контролю, розробки та впровадження організаційних структур, а також у супроводі керівництва і менеджменту компаній і у впровадженні організаційних змін.

Ольга почала свою кар'єру в якості спеціаліста з кредитування та залучення ресурсів в банківських установах. Робота в цій сфері протягом 7 років дала можливість навчитися взаємодіяти з клієнтами, думати системно і управляти грошовими ресурсами.

Ольга є автором ряду статей з бюджетування, звітності за міжнародними стандартами, впровадження фінансових систем, організаційної реструктуризації підприємств в Україні.

Магістр бухгалтерського обліку та аудиту, має ступінь MBA.

Дмитро Калита
Джим Кан