На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Дмитро Кисилевський

Начальник управління корпоративних отношений, ІНТЕРПАЙП

Дмитро закінчив факультет соціології Національного технічного університету України «КПІ», є магістром адміністративного менеджменту, має кваліфікацію Advanced Certificate в Chartered Institute of Public Relations (Лондон).

До приходу в ІНТЕРПАЙП Дмитро Кисилевський з 2005 по 2011 рік працював спочатку на посаді еккаунт менеджера, а пізніше - груп еккаунт-директором PR-агентства Noblet Media CIS. За час роботи в агентстві Дмитро реалізував понад 100 успішних проектів для компаній в сфері промисловості, будівництва, фармацевтики, фінансів, FMCG, техніки і обладнання та ін.

З 2011 року очолив управління корпоративних відносин ІНТЕРПАЙП - однієї з найбільших промислових груп України. У його сферу відповідальності входять маркетингові, зовнішні і внутрішні комунікації в компанії.

До завдань начальника управління корпоративних відносин входить реалізація PR стратегії і комунікаційної політики компанії, координація внутрішніх та зовнішніх комунікацій, просування іміджу компанії на стратегічних ринках.

Олег Кисельов
Пол Кляйн