На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Пол Кляйн

SupporTED Mentor, TED

Пол Кляйн заснував Impakt в 2001 році з метою допомогти корпораціям стати лідерами, націленими на соціальні зміни. Він консультував компанії, що входять в список Fortune 500, і інші великі корпорації, включаючи BC Hydro, Canada Post, The Co-operators, De Beers, Hain-Celestial, Home Depot Canada, McKesson, Nestlé-Purina, National Bank, Petro-Canada , Pfizer, RONA, Shoppers Drug Mart, Starbucks і 3M для того, щоб поліпшити цінність їх соціальних програм. Пол також допомагав багатьом канадським некомерційним організаціям укладати співпрацю з корпораціями, які поділяють спільні цінності.

Постійний автор Forbes, член дорадчої ради Queen's School of Business, виступав з лекціями для таких організацій, як Aboriginal Human Resource Council Канади, Асоціація рекламодавців Канади, Conference Board of Canada, Canadian Business and Community Partnership Forum, Canadian Stewardship Conference і the Sponsorship Marketing Council of Canada. Пол вважається одним з найсильніших експертів з корпоративної соціальної відповідальності, був включений в групу експертів Leading Thinkers 2011 видання Globe and Mail і входить в американський ренкінг топ-100 Thought Leaders in Trustworthy Business Behavior.

Дмитро Кисилевський
Сергій Коваленко