На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Олександр Колб

Генеральный директор, Promodo

Почав кар'єру в інтернет-бізнесі в 2002 році. У 2004 з партнерами заснував компанію Promodo, яка на даний момент є одним з лідерів на ринку інтернет-реклами і спеціалізується на комплексному інтернет-маркетингу та ІТ-консалтингу для зарубіжних ринків. Promodo є співвидавцем журналу галузі «Практика Інтернет Маркетингу».

Автор багатьох статей з інтернет-маркетингу, затребуваний доповідач на великих конференціях: Optimization.com.ua (Україна), Конференція «Бізнес інтернет-магазинів» (Україна), Щорічна конференція «Пошукова оптимізація і просування сайтів в Інтернеті» (Росія), « Інтернет-маркетинг в Україні »(Україна). Основоположник успішних всеукраїнських конференцій: Optimization.com.ua, SEMCamp.ua, SMM.ua, присвячених різним інструментам просування веб-проектів в країнах СНД і за кордоном, просуванню товарів і послуг на закордонні ринки, а також просуванню в соціальних мережах.

Юрій Козлов
Михайло Колісник