На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Олена Кропив'янська

Радник глави Державної фіскальної служби

Олена Кропив'янська приєдналася до команди «Київстар» 23 лютого 2004 року, і її першим завданням у компанії була побудова функції підбору і розвитку персоналу. З 2 березня 2007-го вона очолила дирекцію з персоналу.

У 2015 році пішла з «Київстар», зараз є радником глави Державної фіскальної служби України з питань кадрової політики та управління персоналом.

Олена здобула ступінь магістра з міжнародної економіки та управління міжнародним бізнесом у Київському національному економічному університеті (2001), стажувалася за такими програмами: навчання тренінговій майстерності в Indiana Training Exports, Inc., USA (1996), «Менеджмент організацій», USAID, Indiana, USA (1996); «Оцінка проектів та програм», Evaluation Trust, Англія (1999) та ін.

Має великий досвід тренінгової та консультаційної роботи з управління організацією, проведення програм з особистісного і професійного розвитку, проектного менеджменту. Зокрема, працювала з місією ОБСЄ в Грузії (2002-2003); Міжнародною фінансовою корпорацією, Білорусь; Програмою ринкових реформ в Україні; Канадським бюро міжнародної освіти; у проекті «Радники з державної політики на підтримку реформ в Україні» (2001-2003).

Олена є запрошеним лектором програм МВА КМБШ.

Томас Крістенсен
Джозеп Курто
Публікації
Hard skills для HR директора

Аналітика, різнопредставленість поколінь, вплив Digital на реальність – з цим зараз повинен працювати HR

Подбор и взаимодействие с персоналом

Меня часто спрашивают, как подбирать персонал. В нашу команду мы берем тех, кто ищет профессиональный вызов и способен его принять

Мое жизненное кредо

Проще всего сокрушаться, почему люди не ведут себя так, как ты считаешь правильным. Сложнее всего самому быть таким, каким ты хочешь видеть другого

Удовольствие в достижении

Вспомним о том, что истинное удовольствие мы получаем через достижение

Мотивация – увлекательнейшая тема для разговора!

Прежде всего по той причине, что она всегда «о личном». Почему? Да потому что мотивация никогда не бывает внешней

Родом из детства, или Такая сложная природа

Казалось бы, все просто: определяем мотивы, конструируем мотивационные программы, внедряем их, каждый получает свое -все довольны, и… Не работает? Или работает, но не очень? Давайте размышлять.