На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Олександр Кучеренко

Директор з управління персоналом, ДТЕК

Народився 12 липня 1970 року в м. Черкаси.

У 1992 році закінчив Черкаський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Викладач російської мови та літератури», в 1995 - Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України, де отримав ступінь магістра державного управління. У 1991-1996 роках проходив навчання за спеціальністю «Економіка і соціологія» в Університеті м Манчестера (Великобританія). Пізніше закінчив аспірантуру Академії державного управління при Адміністрації Президента України і в 2001 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Державне управління». У 2011 році завершив навчання за програмою корпоративного МВА «Енергія лідера» - спільною програмою Академії ДТЕК і Лондонської бізнес-школи.

У 1997-2001 Олександр Кучеренко працював регіональним менеджером з продажу, а пізніше національним тренером з навчання в UNILEVER. У 2001 році перейшов на роботу в компанію INBEV, де пройшов кар'єрний шлях від національного тренера з навчання до директора з навчання та розвитку по Східно-Європейського Регіону. У 2006-2009 обіймав посаду Директора Департаменту з навчання та розвитку «Райффайзен Банк Аваль», де відповідав за навчання і розвиток персоналу банку.

У травні 2009 року перейшов на посаду заступника директора з управління персоналом ДТЕК, пізніше був призначений в.о. керівника цієї дирекції. З травня 2011 року - директор з управління персоналом ДТЕК.

Джозеп Курто
Марк К'юбан